romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 to aj tak neviem čo znamená, tak uvidím čo povie servisák čo tam treba, respektíve stačí dať. Citovat
koblih69 Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 no 800€ som zaskocený. tolko som nerátal:o:grr ale čo už. hádam ešte chvílu vydrží a potom dám spraviť. Zelomir: 99% ložisko ked to skrípe... Pokud dobře koukám tak sada LUK cca 450 Euro ( a to je dvouhmotový setrvák, cena z internetu bez nějakého hledání ) ... 50E výměna co dělali dalšího nevím... Pevně věřím, že bych se s trochou smlouvání dostal ještě o 50E dolů... U ceny 800E za jednohmotu bych asi byl v servise mírně rozladěný [upravil dne 30/1/12 13:48 od koblih69] Citovat
romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 čo všetko sa mení ked sa mení spojka? to len pre moju info. Dikes Citovat
koblih69 Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 Obvykle se mění kompletní sada - tedy spojkové ložisko, přítlačák, spojková lamela. Po ohledání se u dvouhmoty mění i setrvačník. Ideální je rozebrat a pak teprve objednat příslušnou sadu, protože v celé sadě to většinou vyjde výrazně líp. Měnit například jen ložisko, jen přítlačák nebo jen lamelu je podle mě nesmysl. Teda mimo případnů kdy se například za rok vysype třeba jen ložisko, pak bych o tom uvažoval. Ale pokud je to tam X let a XY kilometrů tak asi komplet. Citovat
romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 tak to určite dam vymenit komplet. ked sa to uz bude rozoberať nech sa za par kilometrov nemusi rozoberat znova. dnes si dam zistit u servisaka cenu aj s roborou a dam vediet co to bude stat. ale dam to robit asi az na jar. teraz to este jazdi tak uvidim. a dakujem za rady. Citovat
romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 takže pozeram ceny a v service boxe su dva druhy. položka č.9 sada. su tam dve. aky je tam rozdiel? http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=D9G220A32A&refaff=D9G%202%2020A32A&idFct=FCT0015 Citovat
koblih69 Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 Ten odkaz nám fungovat nebude, dej VIN Citovat
romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 VIN: VF38E4HXF81439819 neviem sem dat ten obrázok odtial.... a este neviem nájsť ten zotrvačník v SBoxe:( [upravil dne 30/1/12 19:39 od romik1] Citovat
koblih69 Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 Setrvák musíš hledat u klikovky jinak obě ty čisla mě odkazují na stejnou sadu tedy např. LUK 624302000 nebo Valeo SP 826498 Citovat
romik1 Odesláno 30. leden 2012 Autor Odesláno 30. leden 2012 dikes. zajtra este vyskusam kamarata v AutoStangl aku spravi cenu. a znacku aku? starline asi nie, ale Valeo , alebo ten LUK? Citovat
romik1 Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 takže sada LUK so zotrvačníkom mi urobil cenu 480€. Valeo 505€ Ta Valeo je s pevnym zotrvačníkom. to može byť? a hovoril mi že ten LUK je špička. [upravil dne 31/1/12 08:55 od romik1] Citovat
BV406 Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 jestli budes mit ten LUK s dvouhmotym setrvacnikem, tak bych asi bral ten, ten pevny setrvak na 2,2 hdicku asi nebude moc komfortni ... ale zase te prezije ... je to otazka priorit Citovat
romik1 Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 zo 100 000 km to hadam vydrzi. to mam tak na dva a pol roka a to hadam staci. ked bude treba tak dam tu dvojhmotu určite. najprv to dam pozriet a potom sa to objedná. a priorita je komfort, bo v tom aute pomaly aj spávam:D Citovat
romik1 Odesláno 7. březen 2012 Autor Odesláno 7. březen 2012 uzavriem si aj toto vlákno, keď som ho založil. takže hotovo. musím povedať, že auto ide konečne krásne a netrasie ani nič nebúcha. a cena... platil som 900€. menilo sa: spojka 500€ predné tlmiče 142€ spodné čapy 31€ brzdové platničky predné 44€ zadné 23€ manžeta 20€ tyčky stabilizátora 40€ brzdová kvapalina 5€ robota 130€ celkovo to je 935€ ale dal to na 900€. tak dúfam že na dlllho mám s opravami pokoj:( ale som spokojný, všetko ide krásne potichu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.