Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
no 800€ som zaskocený. tolko som nerátal:o:grr

ale čo už. hádam ešte chvílu vydrží a potom dám spraviť.

Zelomir: 99% ložisko ked to skrípe...

Pokud dobře koukám tak sada LUK cca 450 Euro ( a to je dvouhmotový setrvák, cena z internetu bez nějakého hledání ) ... 50E výměna co dělali dalšího nevím... Pevně věřím, že bych se s trochou smlouvání dostal ještě o 50E dolů... U ceny 800E za jednohmotu bych asi byl v servise mírně rozladěný ;)

[upravil dne 30/1/12 13:48 od koblih69]

Odesláno

Obvykle se mění kompletní sada - tedy spojkové ložisko, přítlačák, spojková lamela. Po ohledání se u dvouhmoty mění i setrvačník. Ideální je rozebrat a pak teprve objednat příslušnou sadu, protože v celé sadě to většinou vyjde výrazně líp.

Měnit například jen ložisko, jen přítlačák nebo jen lamelu je podle mě nesmysl. Teda mimo případnů kdy se například za rok vysype třeba jen ložisko, pak bych o tom uvažoval. Ale pokud je to tam X let a XY kilometrů tak asi komplet.

Odesláno

tak to určite dam vymenit komplet. ked sa to uz bude rozoberať nech sa za par kilometrov nemusi rozoberat znova.

dnes si dam zistit u servisaka cenu aj s roborou a dam vediet co to bude stat.

ale dam to robit asi az na jar. teraz to este jazdi tak uvidim.

a dakujem za rady.

Odesláno

VIN: VF38E4HXF81439819

neviem sem dat ten obrázok odtial....

a este neviem nájsť ten zotrvačník v SBoxe:(

[upravil dne 30/1/12 19:39 od romik1]

Odesláno

takže sada LUK so zotrvačníkom mi urobil cenu 480€.

Valeo 505€

Ta Valeo je s pevnym zotrvačníkom. to može byť?

a hovoril mi že ten LUK je špička.

[upravil dne 31/1/12 08:55 od romik1]

Odesláno

jestli budes mit ten LUK s dvouhmotym setrvacnikem, tak bych asi bral ten, ten pevny setrvak na 2,2 hdicku asi nebude moc komfortni ... ale zase te prezije ... je to otazka priorit

Odesláno

zo 100 000 km to hadam vydrzi. to mam tak na dva a pol roka a to hadam staci. ked bude treba tak dam tu dvojhmotu určite. najprv to dam pozriet a potom sa to objedná.

a priorita je komfort, bo v tom aute pomaly aj spávam:D

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

uzavriem si aj toto vlákno, keď som ho založil.

takže hotovo. musím povedať, že auto ide konečne krásne a netrasie ani nič nebúcha.

a cena... platil som 900€.

menilo sa:

spojka 500€

predné tlmiče 142€

spodné čapy 31€

brzdové platničky predné 44€

zadné 23€

manžeta 20€

tyčky stabilizátora 40€

brzdová kvapalina 5€

robota 130€

celkovo to je 935€ ale dal to na 900€.

tak dúfam že na dlllho mám s opravami pokoj:(

ale som spokojný, všetko ide krásne potichu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...