Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Pekos Pavelka : no ložisko tam máš na 100% ale nie na kotúči :D

OEM kód kotúčov je 4246 W7

OEM kód doštičky-zadné 4254 67

post-24981-14109630871868_thumb.jpg

v Autokelly

cngpw33bwn9tnbkgaenjtu9h4at2jj3m.JPG

[upravil dne 24/4/13 00:28 od Gabriel 307]

[upravil dne 24/4/13 00:42 od Gabriel 307]

Odesláno

NEBUDE SA DAŤ NAHODIŤ

asi ide o doštičky na iný typ brzdiča, ktorý sa tiež na niektorých 307čkách vyskytoval (asi Bosch ???) a tie sú iné asi aj rozmerovo a to nevravím o tej pružinke, tá tam určite nie je iba na parádu...

ani ich neskúšaj nahodiť, radšej sa ich pokús vymeniť

Odesláno
NEBUDE SA DAŤ NAHODIŤ

asi ide o doštičky na iný typ brzdiča, ktorý sa tiež na niektorých 307čkách vyskytoval (asi Bosch ???) a tie sú iné asi aj rozmerovo a to nevravím o tej pružinke, tá tam určite nie je iba na parádu...

ani ich neskúšaj nahodiť, radšej sa ich pokús vymeniť

ok dakujem

Odesláno

Zdravim potreboval by som zistit hrubku a priemer, zadnych a prednych kotucov..Plus zadne ci mam s loziskom alebo bez. A samozrejme dosticky este.. Caka ma generalka brzd..

Dakujem...

VIN : VF33HRHSB82922904

[upravil dne 2/5/13 10:47 od Dark69]

Odesláno

Dark69

predné:

- kotúče,priemer 283mm,hrúbka 26mm,OEM kód 4249 17

- doštičky OEM kód 4254 71

zadné:

- kotúče,bez ložiska;) priemer 247mm,hrúbka 9mm,OEM kód 4249 52

- doštičky OEM kód 4254 67

:papa:papa:papa

[upravil dne 2/5/13 11:44 od Gabriel 307]

Odesláno

Delal jsem kotouče zadní bez ložiska a desky cena celkem 1400kč hotovo za dopoledne.:papa

Odesláno

Zdravim hosi ... mam pred letom menit zadne kotuce a platnicky.... len teraz neviem s loziskom alebo bez ? niektory mi vraveli tak druhy tak :(

VIN: VF33E9HZC84770458

Vopred dakujem :aut

[upravil dne 2/5/13 17:56 od Miko2609]

Odesláno

Miko2609 :

s ložiskom

OEM kód 4249 32 priemer 249 mm,hrúbka 9 mm

doštičky OEM kód 4254 67

[upravil dne 2/5/13 19:03 od Gabriel 307]

[upravil dne 2/5/13 19:08 od Gabriel 307]

Odesláno

ja mám od jedného výrobcu(FERODO) ale pravidlo to nieje,ale možno by to bolo lepšie;) to som ti ale pomohol :D:D:roll

edit: boli prípady,že dali aj od jedného výrobcu a aj tak pískali doštičky:roll:myslim

[upravil dne 2/5/13 19:27 od Gabriel 307]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...