Mikulas Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Ahojte, je niekde na predaj takýto prívesok len s číslami 607? http://www.peugeot-club.com/index.php?co=eshop/galerie&ktere=231&text=Kl%ED%E8enka%20Peugeot%204007 [upravil dne 16/1/12 09:09 od Mikulas] Citovat
homer33 Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 Ja mam taku ale 207...kupoval som v peugeote v trnave Citovat
P607Olda Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 Po několikaletých zkušenostech jsem přívěsky vyhodil. Zatěžují a později zničí kloub, kde se klíč zavírá. Citovat
pipistrel Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 oldo zalezi v akej polohe das kluc do spinacky. ja davam zasadne tlacitkami hore a po nastartovani mi zostanu privesky dole a nezatazuju klb otvarania. Citovat
marvels Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 ...já se na tento přívěsek zeptal když sem byl na servise a paní u pokladny se na mne v celku s ůdivem podívala a odpověděla,...Ne pane, na 607 se taková cingrlátka opravdu neprodávají,aspo ně u nás ,....peugeot Zlín,... Jinak dost drahá sranda oprava klíče na 607,..souhlasím s P607Olda,... Citovat
P607Olda Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 Musím zjistit, jak ho tam strkám já. V každém případě - ženě jsem koupil krásný přívěsek 1007 (moc číslic a ty nuly jsou strašně těžké) a kloub se vylomil. Takže 500 Kč a 120 km do obchodu, pro nový obal. Taky asi záleží, které byl generace - po výměně jsem viděl, že ten nový má mohutnější provedení okolo osičky otáčení. Citovat
Charlie 607 Odesláno 18. leden 2012 Odesláno 18. leden 2012 No to bys tam pak nemohl dát ani další klíče. Já mám na klíčích ještě klíč od Constructa a od střešního nosiče. Ale že by to klíči nějak vadilo se mi nezdá. Ale kdyžtak mám ještě jeden fungláč. Citovat
Paavloss Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 taky ho hledám různě po netu a nikde nic Citovat
Majkls Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Tady jich je dost, ale v tomhle stylu je tam pouze na 206, 306, 307 a 406 odkaz Citovat
ozzy56 Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Po několikaletých zkušenostech jsem přívěsky vyhodil. Zatěžují a později zničí kloub, kde se klíč zavírá. mám podobný názor, je to k ničemu,lze i vidět, že někdo má na stejném kroužku i dvacet jiných klíčů, Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.