SV 24 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 zdravim pánové. Mám takovou blbost,ale trochu mě trápí.Rosí mi a prokapává výpustný šroub chladiče.Víc dotáhnou nejde.Pokud si pamatuji,tak je plastový v plastovém závitu,že? Tedy žádně těsnění tam origo není. [upravil dne 10/1/12 20:04 od SV 24] Citovat
ozzy56 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 myslím,že nějaké těsnění tam být musí, třeba O kroužek, nebo na dosedací ploše, nemůže těsnit jen plast na plast, možná je plast chladiče prasklý dotahováním a kape to:myslim Citovat
SV 24 Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 ja si taky myslel.Musim na to mrknout poradne az bude teplo trochu a ne prset Citovat
maNkovic Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 no na 405 ke na tom vypuštáku je O-krúžok Citovat
crazybiker Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 jojo,kolegovia dobre pisu, mal by tam byt na tom taky o-kruzok,treba vymenit Citovat
SV 24 Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 děkuji kluci.Prave me zarazilo,ze tam nic nebylo! Citovat
SV 24 Odesláno 10. leden 2012 Autor Odesláno 10. leden 2012 kluci nechci zakládat další téma.Nevíte jak vyměnit gufero na vačče na přední hlavě V6 123kw? Musim sundat komplet rozdělovač a pak ho jen vymáčknout? Citovat
crazybiker Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 Pak s tymto asi moc neporadim,ale ked som menil gufera na motorke,tak stacilo spravit miesto(odmontovat) pak so srobovakom nejak \"vyripat\" stare gufero ,namazat a nalisovat nove gufero.... Takze teoreticky si pisal spravne,staci zhodit rozdelovac a ak mas dost miesta a vies stare gufero nejak \"vyripat\"......pak nahodit nove gufero.... Citovat
vlk406 Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 pokud je to ještě aktuální ... dle obrázku sundat vše až ke guferu (7); upozorňuju, že je poškozený jeden šroub na palci ohledně vytažení gufera: zkusil bych do něj natočit dva vruty v ose vačky a za ty ho vytrhnout ven. jinak už je měněné (5/2007), ale po půl roce to bylo to samé, takže jsem rezignoval . . . musela by se přeleštit hřídel nebo zajistit aby těsnící břit gufera dosedal v jiném místě (podložit ho o pár desetin) je-li to možné Citovat
SV 24 Odesláno 13. leden 2012 Autor Odesláno 13. leden 2012 já doufám,že to pomuže a bude klid! [upravil dne 13/1/12 13:38 od SV 24] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.