Gabriel 307 Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 RASTAR ještě byla červená jak tá 308 co mám tak aby byla jiná barva vzal jsem stříbrnou metlu [upravil dne 13/12/12 15:02 od Gabriel 307] Citovat
pipistrel Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 pozeram na tie gumy a to tusim zimny dezen strieborna ja najkrajsia [upravil dne 13/12/12 15:03 od pipistrel] Citovat
Cinicman Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 V sobotu mi dones čiernu v päťdverovom prevedení na Pitlajnoch... ďakujem... Citovat
pipistrel Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 v sobotu sa k tebe nechystam :xvul Citovat
parolla Odesláno 13. prosinec 2012 Odesláno 13. prosinec 2012 Tak som si prešiel toto vlákno,a mne učarovala Tatrovka.Dnes som s takou cúval v práci do haly.Dokonca aj farba sedela;) Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 tak nám babička udělala radost (i když si myslela že koupila starou Felicii) co to je za model uhodne někdo? [upravil dne 31/12/12 15:34 od Gabriel 307] [upravil dne 6/9/14 22:21 od Gabriel 307] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 je to model Peugeot z roku 1957... Citovat
davidekcz Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 Můj mazlík, tohle je můj sen, tak ho mám aspoň zmenšenej 1:18 (foceno mobilem) http://imageshack.us/a/img832/2857/31122012194.jpg[/img] [upravil dne 6/9/14 22:59 od Radek Hurvajz] Citovat
davidekcz Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 http://imageshack.us/a/img94/8045/31122012195.jpg[/img] [upravil dne 6/9/14 23:00 od Radek Hurvajz] Citovat
davidekcz Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 http://imageshack.us/a/img521/4651/31122012196.jpg[/img] [upravil dne 6/9/14 23:00 od Radek Hurvajz] Citovat
davidekcz Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 Pro porovnání velikosti... http://imageshack.us/a/img839/4770/31122012197.jpg[/img] [upravil dne 6/9/14 23:00 od Radek Hurvajz] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 Tak je to Peugeot 403 Cabriolet z roku 1957 tady komplet + 1 na parkovišti krabici od ccčka už nemám [upravil dne 6/9/14 22:24 od Gabriel 307] Citovat
Medvěd Odesláno 31. prosinec 2012 Autor Odesláno 31. prosinec 2012 tak nám babička udělala radost (i když si myslela že koupila starou Felicii) co to je za model uhodne někdo? [upravil dne 31/12/12 15:34 od Gabriel 307] Trošku otlučenější, ale přesně tohle měl p. Colombo Citovat
Gabriel 307 Odesláno 1. únor 2013 Odesláno 1. únor 2013 tak jsem prckovi udělal radost... zítra ráno ho najde na stolku mezi autíčkama a už se těším na jeho reakci investice 50,- na pumpě Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.