Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...
Odesláno

Dnes som sa na RXHčku povozil a dal tomu co proto... na to že to má okolo 200PS to moc cítiť nie je. A stále som mal pocit, že mi to na križovatke zdochlo... :D

Stáť to tak o 20000€ menej tak je to vcelku fajn auto. Za cenu ako sa to u nás predáva si to kúpi akurát tak ekoterorista alebo nadšenec...

Inak... dať zapínanie tempomatu na pravú stranu volantu a jeho ovládanie na ľavú musel vymýšlať engineer mesiaca... :bacha

[upravil dne 7/16/2012 16:38 od Cinicman]

Odesláno

Já bych tam naopak ještě ovladače přidal ;) , jsem s tím spokojený a ovládá se mi to dobře . Je to jen o zvyku .

Pod volantem jsem většinou sundával ruku z volantu a tak je to pěkně po ruce .

Mi a myslím , že i některým dalším, by nevadil ani takový volant :

post-36314-14109625682848_thumb.jpg

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Musím říct, že se tento model povedl, v bílé barvě jsem ho viděl tady v Praze, nevím jestli byl zrovna od Federal Cars nebo AV Car, ale nejel jsem v tom, tak nemohu hodnotit jizdní vlastnosti, ale je to moc pěkné:)

Odesláno

Autosalon je amaterska devastace pojmu \"motoristicky porad\". Neni to ani odborne jak u Nemcu, ani vtipne jako Top Gear, proste mimo. Navic je zrejme, ze na auta nemaji stejny metr. A bez urazky, kdyz v tom poradu testuje auta zena, tak to nema cenu ani sledovat.

Ale to, ze 508 RHX nedopadne dobre predpokladam taky proto, ze to auto nedava z pohledu vlastnika velky smysl. Snizenou spotrebou si sotva vydela na svou zvysenou hmotnost. Klasicka ctyrkolka to taky neni. Ma to kontroverzni prevodovku. Jedinou opravdu pridanou hodnotou je (pro nekoho) zvyseny podvozek a pro vsechny dobry pocit, ze pomahate vyvoji novych technologii. To je za tu cenu, i kdyz s velkou slevou, dost malo.

Odesláno

Hodnoceni zdrcujici, ale do jiste miry asi zaslouzene. S tou cenou to melo mit lepsi prevodovku.

Ale zato hospodsky expert Radek ma precudlikovano a nevi nic nastavit, to bylo usmevne.

Odesláno

Ty jejich testy bývají docela vtipné a dost mimo. Kámoš RXH má a je nadšenej, já s tím jel a je pro mě nezvyk rozjet se v HDI naprosto potichu ale jinak mi to přišlo velmi v pohodě, domluvil jsem se s ním že přijede na prosincový sraz a budeme si to moci všichni vyzkoušet :D

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...