atila Odesláno 3. leden 2012 Odesláno 3. leden 2012 http://auto.pravda.sk/novinky/clanok/19250-peugeot-508-rxh-aj-s-pohonom-4x4-len-za-42-l100-km/ Citovat
merlin99 Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 doplnim novsiu cenu pre nemecko na rxh , je to od 41900. [upravil dne 9/2/12 15:30 od merlin99] Citovat
Cinicman Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Dnes som sa na RXHčku povozil a dal tomu co proto... na to že to má okolo 200PS to moc cítiť nie je. A stále som mal pocit, že mi to na križovatke zdochlo... Stáť to tak o 20000€ menej tak je to vcelku fajn auto. Za cenu ako sa to u nás predáva si to kúpi akurát tak ekoterorista alebo nadšenec... Inak... dať zapínanie tempomatu na pravú stranu volantu a jeho ovládanie na ľavú musel vymýšlať engineer mesiaca... [upravil dne 7/16/2012 16:38 od Cinicman] Citovat
skuci Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 už takhle je na tom volantu spousta tlačítek aby se to mělo kam vejít... je to jen o zvyk... Citovat
pkr Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Taky s tím ovládáním nemám problém. Citovat
skuci Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 tím že tempomat a celkově tenhle mechanismus má na volantu 6 knofliků, nevim jak by se to srozumitelně a přehledně vešlo na jednu stranu... Citovat
Cinicman Odesláno 17. červenec 2012 Odesláno 17. červenec 2012 Normálne... tak ako tomu bolo doteraz... na páčke pod volantom. Nechápem prečo aj Peugeot musí ísť cestou VW a nakydať na volant milión ovládačov... celé zle... Citovat
Danilo Odesláno 17. červenec 2012 Odesláno 17. červenec 2012 Já bych tam naopak ještě ovladače přidal , jsem s tím spokojený a ovládá se mi to dobře . Je to jen o zvyku . Pod volantem jsem většinou sundával ruku z volantu a tak je to pěkně po ruce . Mi a myslím , že i některým dalším, by nevadil ani takový volant : Citovat
Cinicman Odesláno 17. červenec 2012 Odesláno 17. červenec 2012 Vo ferrari by mi nevadil... v aute na každý deň hej... ale asi je to o zvyku... Citovat
Berry86 Odesláno 26. říjen 2012 Odesláno 26. říjen 2012 Musím říct, že se tento model povedl, v bílé barvě jsem ho viděl tady v Praze, nevím jestli byl zrovna od Federal Cars nebo AV Car, ale nejel jsem v tom, tak nemohu hodnotit jizdní vlastnosti, ale je to moc pěkné Citovat
robozv Odesláno 26. říjen 2012 Odesláno 26. říjen 2012 zajtra bude test 508 RXH v autosalone uz sa neviem dockat ako ho zhovadia:grr Citovat
Berry86 Odesláno 26. říjen 2012 Odesláno 26. říjen 2012 Třeba naopak redaktoři překvapí s pozitivním verdiktem:) Citovat
Hajra Odesláno 26. říjen 2012 Odesláno 26. říjen 2012 Autosalon je amaterska devastace pojmu \"motoristicky porad\". Neni to ani odborne jak u Nemcu, ani vtipne jako Top Gear, proste mimo. Navic je zrejme, ze na auta nemaji stejny metr. A bez urazky, kdyz v tom poradu testuje auta zena, tak to nema cenu ani sledovat. Ale to, ze 508 RHX nedopadne dobre predpokladam taky proto, ze to auto nedava z pohledu vlastnika velky smysl. Snizenou spotrebou si sotva vydela na svou zvysenou hmotnost. Klasicka ctyrkolka to taky neni. Ma to kontroverzni prevodovku. Jedinou opravdu pridanou hodnotou je (pro nekoho) zvyseny podvozek a pro vsechny dobry pocit, ze pomahate vyvoji novych technologii. To je za tu cenu, i kdyz s velkou slevou, dost malo. Citovat
skuci Odesláno 27. říjen 2012 Odesláno 27. říjen 2012 http://autosalontv.cz/autosalon-43-1/peugeot-508-rxh-1 Citovat
Hajra Odesláno 27. říjen 2012 Odesláno 27. říjen 2012 Hodnoceni zdrcujici, ale do jiste miry asi zaslouzene. S tou cenou to melo mit lepsi prevodovku. Ale zato hospodsky expert Radek ma precudlikovano a nevi nic nastavit, to bylo usmevne. Citovat
Pavelbbk Odesláno 28. říjen 2012 Odesláno 28. říjen 2012 Ty jejich testy bývají docela vtipné a dost mimo. Kámoš RXH má a je nadšenej, já s tím jel a je pro mě nezvyk rozjet se v HDI naprosto potichu ale jinak mi to přišlo velmi v pohodě, domluvil jsem se s ním že přijede na prosincový sraz a budeme si to moci všichni vyzkoušet Citovat
Danilo Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 Je až k neuvěření , co jsou lidé schopní všechno udělat pro peníze . Fakt mi to hlava nebere . http://auto.idnes.cz/test-peugeot-508-rxh-0az-/auto_testy.aspx?c=A130412_173548_auto_testy_fdv Objednavatel toho článku byl z které automobilky ? Tipuji škodovku nebo hyundai . Chtělo by to něco podobného napsat na ně . Citovat
gronholmm Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 Mě se také \"test\" vůbec nelíbí. Není tak skoro ani jedno positivum... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.