Fortune88 Odesláno 21. prosinec 2011 Odesláno 21. prosinec 2011 ...měl bych dotaz...na své 406tce z 97 roku mám přední skla světel zažloutlé, existuje nějaká oprava nebo je třeba vyměnit rovnou cele svetla? předem díky Citovat
koblih69 Odesláno 21. prosinec 2011 Odesláno 21. prosinec 2011 Jde to přeleštit - odleštit zoxidovanou vrstu. Citovat
Barney Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Jo jo unás v praci to dělají lakyrníci mají nato něaké pasty a lampy pootm vypadají jako nové Citovat
ZoSo Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 http://www.m-bartos.cz/1563-autokosmetika-3m-car-care/10768-3m-sada-pro-renovaci-svetel/ dá se toho sehnat hafo Citovat
FrantaCV Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Zkuse podívat sem a těch odkazů i s instruktážním videem je tu víc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.