Radim256 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Zdravím vás lidi. Potřeboval bych poradit . Už nějaký ten pátek se poohlížím po nějaké krásné S16ce neboli Gti, ale je jich jako šafránu. Nevíte někdo o nějaké? Muj rozpočet je něco kolem 60-65 tisíci. Dá se za takové peníze nějaká pěkná, jak se říká \"top stav\" pokud možno bez ohavného tuzingu prostě stock 1.6 16ti ventilová sehnat? Taky by mě zajímalo na co si při koupi nejvíc dávat pozor. Diky za přípádné odpovědi Citovat
jadek Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 No za ty peníze bude těžko v top stavu.. ale dá se sehnat, když máš štěstí. Mně přijde zajímavé tohle: http://peugeot-106.autobazar.eu/16-s16-id2737871.html akorát je to Slovensko .. Citovat
PAJA106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Bohužel, ty peníze jsou málo a celkově je 106 S16 strašně málo. Pokud toužiš po 1,6 16V se \"stejnými\" vlastnostmi, zkus se kouknout na Saxa, je jich v čr o dost více a tudíž i ceny jsou níž. A nebo pokud se spokojíš s \"menší\" raketou, tak za ty peníze se dá sehnat pěkná 206 GTI. Ale připouštím, že 106 S16 je prostě jedinečná. Citovat
Radim256 Odesláno 18. prosinec 2011 Autor Odesláno 18. prosinec 2011 No po pravdě, ta ze slovenska se mi líbí ale ten interier je opravdu hrozný akorát nevím jak je to s dovozem ze slovenska nemá stím někdo zkušenosti? Kolik je tak potřeba na S16ku financi? Takže alternativa je saxo vts jo? četl jsem že to jsou skoro indentické auta, ale narovinu 106 GTi se mi líbí mnohém víc. A 206ka ta nepřipada v úvahu, mám na ni averzi Citovat
PAJA106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 Ze slovenska absolvuješ proceduru včetně poplatků jako z jakékoliv jiné zahraniční země. Na 106 v top stavu si připrav tak 90-100. Ano, 106 a Saxo VTS jsou dvojčata, pouze v jiném kabátě. Citovat
MyP106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 prodal bych svyho ale ten neni na normalni jezdeni uz bohuzel :-( Citovat
MyP106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 keramická spojka, ostrý vačky, kompletní výfuk svody, střed bez katu, koncovka, spotřeba cca 13l při normální jízdě, 20, při brzda plyn, a 10 při jízdě do 2500 otáček, takže plazení prootže to jede až od 3800 otáček, v 5000 to nakopne. policajtum se to auto moc nelibi ale jelikoz jezdim v ramci moznosti slusne tak me vetsinou nechaji byt kdyz uz me zastavi. ted tam pres zimu jeste pribude podvozek xyz a sani dbilas ale to uz vetsina lidi tady vi. Citovat
PAJA106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 2MyP106: čistě ze zvědavosti, kolik by byla cena 130?? Citovat
go.play Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 VTS má stejnej motor a když napíšu, že saxo je taková tuctovka, tak si myslim že každej bude souhlasit, je jich hodně, zato 106 je jako šafránu a hlavně je hezčí, ale i dražší. A myslim si, že za ty prachy co máš, seženeš pěknej kousek v dobry stavu, chce to jen čekat, čekat a čekat .... a to ti odsud potvrdí každej kdo S16 kupoval. Pokud na něco narazíš, hoď to sem, o většině těhle aut tady klubáci víme a třeba budem moct i poradit. Citovat
drahonak Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 chtel bych se zeptat necha se nejak zvysit vykon na P106 1.4? kdyz to tak reknu je to serie akze co udelat aby to bolo ok a jelo to kloudne porad si na me kazdej dovoluje njn male auto a potom celkem cumej kdyz je v tom clovek sveze ale jak jednoduse by se nechal zvednout vykon ? Citovat
Radim256 Odesláno 18. prosinec 2011 Autor Odesláno 18. prosinec 2011 Na to bych měl radu univerzalni a to, sportovni filtr (takova klasika) imho otevrene sani se nevyplati .... a katr vyhodit ven (akorat to pak hrozne rve) Citovat
PAJA106 Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 2 drahonak: nejjednodušší zvednutí výkonu je prodat auto a koupit výkonější. Neber to jako nějaký útok, ale tunning 1.4 jsou vyhozené peníze. Navíc u atmosféry s tím prostě nic moc nenaděláš a jestli za šílený peníze přidáš 10 kW?? Citovat
winco Odesláno 18. prosinec 2011 Odesláno 18. prosinec 2011 noooo tak na 1,4 prechodny vyfuk s ladenými zvodmi bez katu, otovrene sanie s prisunom hodne studeneho vzduchu, halva s vačkou a vstrekmi z 1,6 8V a vyleštei kanaliky na hlave sacie aj vyfukove a pak už len doladiť RJ, odlahčiť zotrvačnik.... a máš zo 75koni minimálne 100 Citovat
Jeny Odesláno 19. prosinec 2011 Odesláno 19. prosinec 2011 funkční kat nemá smysl vyndavat, jednotka s nim počítá. O sání tu radši už nic psát nebudu protože by mnozí se mnou zase nesouhlasili. Ano kanály se leští, ale jenom výfukové, u sacích je považováno za klad, když se směs rozvíří pomocí malých nerovností. A odlehčením setrvačníku, bez odlehčení kliky, ojnic... a následného vyvážení, si rozhodíš celej klikovej mechanismus a půjde to celý do háje. Citovat
Lentilka Odesláno 19. prosinec 2011 Odesláno 19. prosinec 2011 jestli chce někdo pěknou S16tku tak bych neváhal... a je i za slušnej peníz... http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=2737871 že má humus kapotu to je detail, kapota se dá lehce vyměnit Citovat
MyP106 Odesláno 19. prosinec 2011 Odesláno 19. prosinec 2011 já bych řekl že úprava 14ky se dá provést stačí se podívat na Freshe. skoda jen ze uz ta jeho není... Citovat
Radim256 Odesláno 19. prosinec 2011 Autor Odesláno 19. prosinec 2011 Hele a ví někdo minulost té S16tky ze slovenska? Jinak kapota sedí na všechny 106ky stejně? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.