crazybiker Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 A neni niekde studeny spoj? V budikoch? A ked sa da radsej premerat to cidlo,mozno nepracuje spravne..... Citovat
stajgrpavel Odesláno 10. leden 2012 Odesláno 10. leden 2012 ja to cidlo vytahl vem abych ho mohl vycistit. budiky jsem proletoval tam asi chyba u me nebude... mozna spatne cidlo ale kdyz nejde jen pri brzdeni motorem to je trosku divne ne ??? nebo to cidlo odchazi nak pozvolna ??? Citovat
punkac Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 hele možná rada na prd ale přeci když jsem ještě měl Míčko, které mělo měřák teploty oleje (který sice funguje jinak než otáčkoměr), tak počas jízdy fungoval normálně a při brždění ukazoval nesmysly - buď nulu nebo se ručička chvěla. Závada byla v nalomeném kabílku u motoru, který fungoval normálně, když se jelo. Když si přibrzdil, motor se na silentblokách zhoupnul a kabílek se rozpojil. Citovat
stajgrpavel Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 No ja uz zi mel venku a z5 jsem to dal na volno... A ani to neni v tom drzaku na konektor... Tak v tom asi chyba nebude. Ale dekuji za radu Citovat
crazybiker Odesláno 11. leden 2012 Odesláno 11. leden 2012 punkac- tiez to iste som mal na micku a tiez cidlo otackomera.... ono dost lahko sa to popraska pri koreni a pak su nalomene kabliky.... ak sa da skusil by som s nekym vymenit a vyskusat..... Citovat
stajgrpavel Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Ahoj tak otackomer uz bezi normalne .... sehnal jsem jine cidlo a vse jde jak ma :-) dekuji vam za rady :-) Citovat
OK406 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Než jsem stačil napsat, aby si zkusil si někde půjčit od někoho stejné čidlo, tak už si napsal, že to bylo čidlem!! Tak to je dobře, že se závada vyřešila :potlesk . Citovat
stajgrpavel Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 ono zavad jeste par mam :-) prez noc mi ruplo celni sklo ... byl tam malinkej tukanec od kaninku ... a rano me hnee zastavili chlupati ... Citovat
fejfarz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Se ti tam asi dostala voda a přes noc to zmrzlo a ruplo. Bývalo to stačilo nechat někde opravit a byl by jsi v pohodě. Dává se na malé ťukance priskyřice která se vytvrdí ultrafialovým světlem a celé se to pak rozleští že není skoro nic vidět a okno už dál nepraská. Pro chlupatý dostaneš potvrzení o opravě a je to v pohodě. Sám jsem nechal takhle okno opravit a stálo to 2 ťukance 500 kč. Citovat
stajgrpavel Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 no opravit sw to da to vim ... ale kdyz schytas kanen vecer a rano je to ruply tak to nestihnes opravit. hold jsem to dnes dostal za 200kc :-) a zitra by mel klucina od ktereho kamen odletel jit na pojistovnu a nahlasit to. jen nevim jak dlouho to bude trvat nez to pojistovna zpracuje. ale bez auta se nedostanu do prace ... takze stim budu muset jezdit ... Citovat
OK406 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Tak to je nepříjemné. Máš připojištění čelního skla??? Citovat
stajgrpavel Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 nemam :-/ ale to by mela zaplatit jeho pojistovna ne??? Citovat
fejfarz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Ten klučina nikam do pojišťovny chodit nemusí. Stačí když s tebou zajede do servisu kde ty skla mění tam vyplníte oba papíry a ten servis si to už většinou s pojišťovnou zařídí sám a ty tam rovnou můžeš nechat auto opravit záleží na nich jak mají čas, ale u nás v Kladně to dělají hned a je to hrazené z jeho povinného ručení. Máš štěstí že někoho takového máš jinak by jsi to zaplatil ze svého. Já to štěstí neměl. Citovat
krtek 2 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 tiez som sa spoliehal na to ze to servis vsetko vybavi na nete sa to citalo krasne ale ked som tam dosiel aj s vinnikom tak realita bola uplne inde vsetko som musel vybavovat sam este aj posranu fakturu co vystavil som musel osobne odniest na poistovnu aj ju uhradit ,potom mi poistovna peniaze spetne preplatila, tym chcem len povedat ze papier vela znesie a radsej si to povybavovat osobne a vypytovat sa na kazdy detail aby ste sa nedostali do omylu jak sa to stalo mne Citovat
stajgrpavel Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 tak nastesti je to clovek ktereho znam a sam uznal ze to bylo od nej ... tudis to i nahlasi . se mnou do servisu nemuze ... je od rana do vecera v praci stejne jako ja :-) on hakuje od 7h do 22h a ja od 9h do 21h a volna mame oba co by se za nehet veslo Citovat
fejfarz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Já mám osobní zkušennosti že to funguje opravdu tak jak jsem psal. Nechával jsem si to sklo u nich zacelit a při té příležitosti mě řekli jak to udělat abych tu výměnu nemusel platit. Mám přijít k nim s viníkem a oni to vše zařídí. Jenže já toho viníka nesehnal a tak to mám jen opravené a mám doklad i pro policii že to opravili a nemusím se bát pokuty. Ale raději bych to vyměnil jenže bych musel zaplatit to okno 8500 kč i z prací protože mám modré termické okno a to stojí 6000 kč. Nechám to zatím tak pokud by mě někdo nechtěl udělat viníka rozbitého okna. Citovat
krtek 2 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 u mna to prebiehalo nasledovne isli sme do servisu odtial nas poslali na poistovnu(vinnika) tam sme vypisali papiere osobitne ohladom nehody miesto cas ,co jej predchadzalo a komu to davam opravit(servis)atd,potom to zamestnanec poist odfaxoval na dispecing a o 5 min z dispecingu zavolali vzal som sluchatko a pani na druhom konci dratu zacala klast divne otazky a ja som odpovedal ,potom ako auto bolo opravene som zaplatil fakturu ,auto prevzal a fakturu dolozil na poistovni(vinnika) o tyzden mi prislo vyjadrenie z poistovni(kladne) a o dalsi tyzden mi poslli sekom (da sa aj na ucet) plnu sumu ktora bola na fakture (280 euri)trochu moc a to nemam ani dazdovy senzor [Edited on 12/2/12 18:27 by krtek 2] Citovat
fejfarz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Asi záleží na přístupu toho servisu oni jsou tady rádi že z toho mají kšeft tak se snaží. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.