soundlovers Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 pokud nekdo bude měnit radiátor topení do Peugetot Partner tak rád poradím přesný postup...
John_Ice Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 tak si dej pořádnej nadpis....,,poradím,, ....... to je ...
Jimmy106 Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 Nebo jeste lepe co nejlepe sepsat, nejlepe prilozit i nejake fotky pokud mas a soupnout to do sekce \"udelej si sam\"
Radek Hurvajz Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 Jo, přesně tak. Ale předtím si pročti pravidla, nejsi tady první den aby jsi něvěděl jak má vypadat nadpis. Lock
Recommended Posts