Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřikovače Siemens na 307


Guest Jindra_S

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Zdravím, po roce zase oživím toto téma.

Mám stejný problém. Mám Siemensy a potřeboval bych aspoň jeden na výměnu, protože mi to v týhle zimě studený běží na tři válce a rád bych to vyřešil předtím než začne zima. S mechanikem jsme zjistili, že to je čtvrtej válec. Předběžný zjištění je, že novej stojí 7000,- a nejdou opravit. Volal jsem teď do zmiňovaný firmy a řekli mi, že je neopravují.

Takže jediná možnost bude asi risknout koupi použitýho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo toho více, samozřejmě, nejen vstřiky, ty byly jedním z hlavních důvodů - podle měření byly mimo toleranci a byla to jen otázka času, kdy je bude potřeba opravit. No a ceny znáš. :(

Mimo téma: Auto jsem nakonec prodal za 45 tisíc - vzhledem k ceně vstřiků je to opravdu tak šílené, že oprava se skoro nevyplácí. Nelíbí se mi to, ale co nadělám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 8 měsíců později...

Taky oživím zase po nějaké době toto téma... Už se dělají opravy/repase vstřikovačů na 2.0 HDi (100kW)?...Všude na netu čtu že Siemens uvolnil repasy jen na 1.4 HDi, tak by mně zajímalo, jak to vypadá s těma na dvoulitry...máte už nějaké poznatky, zkušenosti, případně cenové nabídky jednotlivých firem? Zajímala by mně cena za 1 vstřikovač se vším všudy (vytažení, oprava, zpětná montáž)...samozřejmě s DPH:D...

[upravil dne 19/12/13 10:13 od hardhouse.trip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...