podolak2 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 čaute, mám dotaz. chci přepravit kapotu a pár dílu k tomu, ale nevím pomocí jaké firmy. nemám s tím žádné zkušenosti tak dám na vás pokud se v tom někdo orientuje. Přes PPL to nejde že je to moc velké a že to nevezmou, tak jakým způsobem to mám nechat přepravit??? Upozornuji že nemám žádne IČO DIČO nic, prostě jsem normální osoba. Díky za nápady a poučení Citovat
podolak2 Odesláno 27. říjen 2011 Autor Odesláno 27. říjen 2011 Přerov -> Děčín (velikost 1,2m x 1m x 0,15m , váha asi kolem 15kg ) už to mám aj zabalené Citovat
koblih69 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 To jde poslat i poštou odhaduju cca 250-280 jako, půjde to jako neskladné. Citovat
Charlie 1 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 proč to nechce vzít PPL?15kg 186,-s DPH+dobírka! [upravil dne 27/10/11 18:25 od Charlie 1] Citovat
Demo Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 PPL to ale nevezme na poslani dobirkou pokud jde o fyzickou osobu... [upravil dne 27.10.2011 20:10 od Demo] Citovat
wooody Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 aha děčín to je blbé, já budu v ostravě v pondělí a pak počítám že pojedu buď ondrášovku do prahy nebo porobeton z ostravy do prahy, že sme mohli dát spycha v olomooci a já to mohl přiblížit, ale to budu vědět až v pondělí co a kam pojedu taky se může stát že pojedu olomouckj kaufland a na slovač... Citovat
podolak2 Odesláno 27. říjen 2011 Autor Odesláno 27. říjen 2011 to je jedno.. pujde to teda českou poštou... měřil jsem rozměry a je to přesně 125x110x15cm a váha 15kg ...takže by to mělo být i skladné že? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Neskladné - délka balíku presahuje 180 cm; balík, který nemá pravoúhlý tvar, se posuzuje obdobne, nebo - soucet všech trí rozmeru balíku presahuje 240 cm a není vetší než 300 cm; balík, který nemá pravoúhlý tvar, se posuzuje obdobne Jinak tady - http://kzas.ceskaposta.cz/CleanForm.action Vyjde to na 187kč pokud to někdo neprošlápne:D A protože to stejně přesahuje tech 240cm tak to nemusi mit ani pravouhly tvar [upravil dne 27/10/11 22:30 od Radek Hurvajz] Citovat
koblih69 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Mě to teda vychází při zadání těch údajů na jiný peníze, ale to je celkem jedno. Podstatný je jeslti to je do 15 kg nebo 15 a více. Pokud je to nad 15 kg musí to jít jako obchodní balík + neskladné. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 No jo, ja to vzal jako obyč balík, pokud to dam pojistit na 500 a jako cenný tak 210,00, obchoďák vyjde na 276,00 Kč [upravil dne 27/10/11 22:38 od Radek Hurvajz] Citovat
koblih69 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Jo to bude vono, já dal 1500,- tím pádem je to 215 cenný a 276 O.B. normální ani nevyjde... Myslím, že když se dobře obalí rohy tak to dojde OK. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.