Kodl.xxx Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 ahoj potřeboval bych poradit jestli, když sundám vnitřní světlo tak se dostanu k anténě. na myčce mi ji trochu pochroumali a teď mi malinko teče do auta a jak ho sundat ať ho neulomím diky za rady P306 1999 Citovat
marko306 Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Áno, ak dáš dole svetielko a zvyšné pakšamenty, tak sa k nej dostaneš. Citovat
Kodl.xxx Odesláno 26. říjen 2011 Autor Odesláno 26. říjen 2011 prosim nevíte někdo jak rozdělat to světlo nedaří se mi to a nerad bych to ulomil mám tam i čidlo na dálkové otvírání dveří Citovat
miroja Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Nie je to tak davno, co sa to na fore riesilo. Skus pohladat Citovat
Kodl.xxx Odesláno 26. říjen 2011 Autor Odesláno 26. říjen 2011 hledal jsem ale nenašel ...tak jsem to zkusil a povedlo se světlo drží na pravé straně(spolujezdec) na dvouch kovových pérkách jen vycvaknout pod ním jsou schované dva šroubky na demontáž celého plastového krytu a hurá jsem u antény [upravil dne 26/10/11 13:42 od Kodl.xxx] Citovat
fejfarz Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 No vidíš kdo hledá ten najde i šroubky Citovat
fejfarz Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Taky mě tam trošku teče vždycky to pak zůstane v tom krytu od dákového otvírání dveří, ale nevím jestli to je anténou nebo střešním oknem ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.