zulla68 Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Dnes ráno po ceste do práce mi začali blikať smerovky vyššou frekvenciou. Žiarovky sú dodré. Rýchlejšie blikajú pravé aj lavé. Auto p406 break r. 2000 restyl. Som tu nový,ďakujem za radu. Citovat
Ferry Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 zkontrolovat kostry a konektory, predevsim v zadnich svetlech, ocistit pripadne kontakty zarovek Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Pokud blikají obě strany stejně hledal bych závadu v přerušovači Citovat
zulla68 Odesláno 11. říjen 2011 Autor Odesláno 11. říjen 2011 Je tam klasický prerušovač alebo eletronika? Citovat
Přema Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 První udělej to co napsal Ferry a potom řež přerušovač Citovat
koblih69 Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Já mám klasický umístěný vlevo od volantu, Neztišilo se náhodou klapání? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.