Petr V. Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Chtěl bych se informovat,jestli by byl problém,když dám alu kola 15\" 7J,místo 6J na P307 combi. Díky Petr Citovat
MilanF1 Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 Při jakém rozměru pneu? Aby ten disk nebyl prostě příliš široký na tu gumu ... To, co máš v TP, asi neřešíme Citovat
shark734 Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 ja mam tiez 7\"...je to OK ..pneu 195/65/r15 este zalezi na ET, mam tam ET13 a trci to o 27mm viac von [upravil dne 7/10/11 22:27 od shark734] Citovat
Petr V. Odesláno 7. říjen 2011 Autor Odesláno 7. říjen 2011 Pneu budou 195/65/15.Díky za radu. Na ET se ještě raději zeptám. [upravil dne 7/10/11 22:32 od Petr V.] Citovat
wojtěch Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 mám 8\" s et 34 a mezi tlumičem a kolem je max cm místa.. Citovat
Petr V. Odesláno 17. říjen 2011 Autor Odesláno 17. říjen 2011 Tak jsem vybíral kola,až jsem přebral.Po telefonu vše O.K.,kola jsem zaplatil přišla mi a já se nestačil divit,místo slíbeného ET 18,kola mají ET37,jsou to 15\",šíře 5a1/2.Myslíte,že bude moc velký problém to tam dát?Autoservis mám domluvený až za týden a nemám to jak odzkoušet,ale hlavně chci jednat za včasu. Někteří lidi jsou opravdu pěkné h..... Předem dík za všechny rady. P.S.-Peugeot 307combi r.v.2004,66kW [upravil dne 17/10/11 14:50 od Petr V.] Citovat
wojtěch Odesláno 17. říjen 2011 Odesláno 17. říjen 2011 bude to strašně utopené pokud se vejdou .. zkus auto zvednout zvedákem a nasadit samostatně disk na předek a uvidíš.. Citovat
Petr V. Odesláno 17. říjen 2011 Autor Odesláno 17. říjen 2011 Nemá někdo zkušenost,mám dost pochroumané koleno(urvaný meniskus),sám to nepřezkouším,musím počkat až na ten pneuservis.Popřípadě,jaké podložky(velikost),popřípadě nějakého dobrého prodejce podložek. Citovat
MHS Odesláno 17. říjen 2011 Odesláno 17. říjen 2011 Nemá někdo zkušenost,mám dost pochroumané koleno(urvaný meniskus),sám to nepřezkouším,musím počkat až na ten pneuservis.Popřípadě,jaké podložky(velikost),popřípadě nějakého dobrého prodejce podložek. kola jsi kupoval nove?nebo bazarovky? pokud nove tak bych je vymněnil ale asi nove nejsou že:roll Citovat
shark734 Odesláno 17. říjen 2011 Odesláno 17. říjen 2011 tie kolesa budes mat zasunute o 16mm dnu, to asi nebude moc dobre a ta sirka je tiez malo si myslim, pneu by bola ako balon Citovat
Petr V. Odesláno 17. říjen 2011 Autor Odesláno 17. říjen 2011 Kola na inzerát,majitel se moc nechce bavit,je rád asi že jsou z domu.Volali jsme spolu,teď mi říkal že šířka ráfku je 7\",ale jak já jsem se díval,tak jsem viděl 5a1/2,asi jsem se díval špatně,to ty nervi,když jsem uviděl ten rozměr ET. Zítra se pokusím absolvovat pneuservis a uvidím co se dá dělat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.