samajko Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Zdravím vsetkych! Kupil som P406, a po zbežnej prehliadke som mimo ine objavil za skrinkou ped spolujazdcom že vraj termostat klimatizacie. Čo je však zaujimave, bol precvaknuty jeden kablik. Keď som ho spojil, prestala fungovať klima... Takk som ho rozpojil a ona ožila. Može mi niekto poradiť kam ten kablik asi ide a prečo musí byť prerušený? Myslim že keď ho tam montovali tak bol určite celý. Citovat
koblih69 Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Termostat klimatizace? Za schránkou spolujezdce bývá často odpojené servo od klapky vnějšího vzduchu. Není to spíš tohle? Pokud ano pohledej ve starších tématech je toho tady hodně. [upravil dne 24/9/11 18:10 od koblih69] Citovat
samajko Odesláno 24. září 2011 Autor Odesláno 24. září 2011 Servo pohonu klapky tam nebolo pre istotu vobec. Ale ten termostat tam bol, aj to na ňom bolo napísané. Označenie ma 652905Z. Káblik čo je prerušený je ružovej farby Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.