Jump to content
Sign in to follow this  
Kuliss9

Drakebox 2 chip

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych se zeptat na názor na tento chip tuning chtěl bych to dát na svou 206 2.0 HDI přidalo by ji to z 90HP na 129HP což je dle mého velmi solidní jen se chci zeptat zda by mi to nedo..... auto..........

http://www.draketuning.com/peugeot.html

http://www.draketuning.com/shop/chip-tuning-peugeot-206-hdi-p-85.html

[upravil dne 5/9/11 18:15 od Kuliss9]

Hned prvni radek je pobaveni...........

To ikdyby jsem se zblaznil tak tolik neudelam ani ja...........1,4 HDI ze 70 PS na 110PS........ja normalne nevim co napsat....

Ale na powerbox jsem sem daval nekam vlakno.....zkusenejsi budou vedet.:D:D

tak jako studentovi bych doporučil nechat to jak je jinak se mužes dostat do problemu s powerboxem mužes i celkem dost poškodit motor když se to dostane do extremu bud čip nebo nechat jak je :papa

Ok myslel jsem si, že je to úplná blbost, ale radši jsem se zeptal dávat to tam nebudu radši ať to je tak jak je i takhle to jede docela pěkně

Guest Chozeluizskuner

Wowww to je ale nárůst výkonu.Nedávaj v te sadě turbo navíc? :D

Je to nejspíše mou blbostí a jako studentovi VŠ hledáním té nejlevnější varianty

hele studente, nejlevnejsi varianta pre teba je to nechat tak ako to mas. alebo ti vrele odporucam kontaktovat clena straki007. Zabudni na cinske powersra*ky, su to totalne hujoviny s ktorymi sa dostanes do problemov a to ty ako student VS urcite nechces a ani na to nemas peniaze. HDI nieje favoritacky motor, ze suciastku donho kupis v kramku na rohu trhoviska za 50Káčé...

dobre ti tu radia tak si daj povedat a nevymyslaj hluposti. Ak chces chip tak s rozumom za rozumnu cenu bez nasledkov. Takze sup sup napis SZ na straki007 a nezabudni mu do spravy napisat VIN karoserie. :D

Už jsem to včera udělal tak jak píše Marcel00 blbosti vymýšlet nebudu proto jsem to napsal sem a zeptal se než jsem do toho tupě po hlavě šel takhle jsem se přesvědčil o tom, že je to opravdu blbost a dávat to tam nebudu