Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

+12 zo zapalovania, najdem v motorovom priestore?


Qcko

Recommended Posts

chystam sa na montaz DLR, podla schemy ide jeden kontakt DLR na +12V zo spinacej skrinky a druhy na +12V zo svetiel.

Svetla si premeram lahko, ale potreboval by som vediet kde v motorovom priestore najdem 12V spinanych klucikom? Nejake cidlo, rele, cokolvek, kde po zapnuti kluciku ostane +12V :) Nemam chut tahat to do interieru zbytocne :aut

EDIT: a este otazka, dal som si pozor na homologizaciu aj oznacenie svetiel, vsetko je splnene, pozeral som si aj vsetky rozmery ktore su zakonom povolene na montaz DLR a zistil som ze svetla mozu byt minimalne 60cm od seba a ked som to meral u seba tak to mam 55cm :D:D ... je to podla niekoho fundovaneho moc pruser :aut

Diiiky :)

[upravil dne 30/8/11 20:03 od Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlovka odemne.

Multirele u pocitace motoru.

Nektery cerveny tlusty kabel na krabicce hnede nebo cerne barvy v te kostce kde je ulozeny pocitac motru.

Mylsim ze Qcko BSM nema a na starteru je jenom pocas startovani...:myslim

EDIT: Kdyz potrebujes jenom na slaby proud do cca 30mA tak klidne z injerkcneho spinace(ta cervena kulicka ktera odpoji dodavku paliva pri narazu).Neni to 15 proud ale jenom kdyz bezi motor.

[upravil dne 30/8/11 23:15 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, tieto miesta prejdem... je samozrejme ze potrebujem vodic, kde je stale napatie pocaj celej doby zapnutia klucika, chcem to zapojit vsetko presne podla vyhlasky, tak aby som nebadal zbytocne :)

Jo a samozrejme 406 ;)

[upravil dne 31/8/11 08:50 od Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...