hulkjo Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 Zdravim chci se poradit o jaky motorizaci mam uvažovat nepotřebuju až tak nějakou raketku tak ja tak nějak uvazoval o 1.4i. Moc toho nenajedu a chci něco tak do 15 000.děkuji za rady Citovat
hulkjo Odesláno 15. srpen 2011 Autor Odesláno 15. srpen 2011 a klidně sem mužete dat i nějaky odkazy Citovat
kujon106 Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 Proč si prodával 1.5D když chceš 106 a nechceš raketu? Citovat
hulkjo Odesláno 15. srpen 2011 Autor Odesláno 15. srpen 2011 Proč si prodával 1.5D když chceš 106 a nechceš raketu? protože jsme sehnal golfa 3 1.9TD za 8000 ae nějak mi to nesedlo tak chci zase 106 a tu 1,5 jsme střelil za 30 000 ja vim že jsme asi ču*ak Citovat
hulkjo Odesláno 15. srpen 2011 Autor Odesláno 15. srpen 2011 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/9039223 co si myslite?? Citovat
FiFa_cze Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 to je závratně nízká cena...aby v tom nebyl zakopanej pes...taky má poměrně dost nalitany..ale určitě to chce omrknout osobně Citovat
PAJA106 Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 Myslím,že 25 není podezřele nízké. Holt už 106 mají nějaký věk. Už před rokem byli 1.4 sport kolem 30. A skryty problém může být i v dražším autě. Citovat
hulkjo Odesláno 15. srpen 2011 Autor Odesláno 15. srpen 2011 http://auta.yauto.cz/peugeot-106-1-5-d-736916.html a co todle vyplati se to jen tak na oko Citovat
FiFa_cze Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 hulkjo : to už je lepší ten sport PAJA106 : jasně že 106 má nějakej věk, ale i tak. Je to z bazaru. Kdyby to prodávál někdo přes inzerát, tak je to jiná, ale bazary jsou vždycky o něco dražší. Citovat
hulkjo Odesláno 16. srpen 2011 Autor Odesláno 16. srpen 2011 http://www.annonce.cz/detail/peugeot-106-1-5d-hatchback-15791976-w84xff.html ??? Citovat
Butrus Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 hulkjo: Nevim, jestli nebourany, nelibi se mi umisteni napisu PEUGEOT a 106 na patých vratech. Nema to mit 106-ka umisteny výš a víc do boku? Nad svetlama? Citovat
Butrus Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 Takhle umístěný nápisy jsou origo (1.1i 1997). A jsou fakt origo, auto bylo koupeny novy v rodine tchyne. Citovat
Jeny Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 Butrus: to jenom přelepil, aby byl originální hulkjo: možná, že by bylo dobrý rozmyslet se, jestli chceš diesla nebo benzín:) Jinak souhlasim s Pájou, ceny šly dost dolů, přeci jenom 106 je auto koncepčně z roku 91 a ochrana tam není téměř žádná (kromě airbagu v mk2) Citovat
hulkjo Odesláno 17. srpen 2011 Autor Odesláno 17. srpen 2011 to ja pravě taky nevim ae s naftou to pojede za min a ještě ji mam skoro o 10kč levnějši ae zase bude stat auto draž a benzina je jen takova nouzovka. Takže spiš mozna diesla když by byl nějakej dobrej a levnej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.