MotoMoto Odesláno 11. srpen 2011 Odesláno 11. srpen 2011 Já jsem přesvědčený že kupovat toto auto za peníze pod 250 tisíc je jako koupit panelák. Protože do toho vrazíš moc peněz stejně. To bych raději novější a menší. Citovat
dusan2 Odesláno 12. srpen 2011 Odesláno 12. srpen 2011 Tak nieco podobne ako v prvom inzeraze mam aj ja na predaj. Ale pravdu povediac 2,2 by som ti neodporucal. :bojim:bojim Citovat
Milan+ Odesláno 12. srpen 2011 Odesláno 12. srpen 2011 JJ není nad vedenou a řádně vyplněnou servisní knížku - u octavie třebaTUHLE. Majitel z aukra tady byl v diskuzi o předělaní topení na plné nezávislé. Citovat
bajza206 SW Odesláno 12. srpen 2011 Odesláno 12. srpen 2011 Octávku možné, ale u tohoto auta se mi tomu věřit nechce, to si lidé jen tak jako třeba druhé auto do rodiny nekupují. I když nikdy člověk neví. Teď jsem třeba koukal na jednoho R Espace a za tři roky najezdil 170 tisíc a pak za další dva 5 tisíc???? Houby s octem na kyselo, stažené tak o dalších 80 až 100 tisíc. Tak třeba já to mám jako druhé auto do rodiny jezdí s tim manželka s prckem vyměnil jsem to za SMARTa fortwo tam se nevešel kočárek:D:papa Citovat
Landík Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 jeden je na: http://www.autocechak.cz/15182-peugeot-807-22-hdi-gps-navigace VIN VF3EB4HWG13262368 druhý na : http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-807-2-2hdi-6rychlostni-novy-motor-praha-o6008237.html http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-807-2-2hdi-6rychlostni-7mistny-novy-motor-psary-o6047821.html VIN VF3EB4HWG13139966 Popř. kdyby jste věděli o někom kdo prodává cca 170tis. Děkuji jsou také na www.ac-plus.cz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.