Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

caute pred chvilou sa unas vylial silny dazd ,zapol som stierace na max rychlost a zapol som aj zad hmlovku,asi na 10 min pridem domov vytiahnem klucik zo zapalovania a ta planzeta je fest horuca samozrejme aj spinacka je to normalne? ci mam niekde zly prechod odpor

[upravil dne 20/7/11 13:07 krtek 2]

Odesláno

taky se mi hreje klicek, holt za ty roky uz maj ty kontakty neco za sebou a proudy tam tecou nemale.

Muzes se zkusti podivat a rozebrat to, zda nejsou nejak moc opalene, postup demontaze jsem psal nedavno zde

Odesláno

tak som to rozobral vycistil poskladal ,keby som vedel jaka to bude pakarna tak sa na to vyserem je to na houby spravene tomu co to vymyslel dal by sombez milosti trest smrti :D

foto spinacky kompletnej http://imageshack.us/photo/my-images/703/fotografia052.jpg/

foto spinacky bez vrch krutu http://imageshack.us/photo/my-images/717/fotografia054.jpg/ dodam aj viac foto no momentalne sa viac neda

zamok- http://img146.imageshack.us/img146/5499/fotografia053.jpg

kontakty zo spinacky http://imageshack.us/photo/my-images/11/fotografia055.jpg/

[upravil dne 23/7/11 07:27 krtek 2]

[upravil dne 24/7/11 od krtek 2]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...