SV 24 Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 prolezl jsem všechny stránky a nenašel to tu.Chtěl bych do Gutmanna palubák.Jak moc je to problém? Nebo je možnost,že už je to připravene a stačí sehnat pc,vyměnit za hodiny a půjde to?! Citovat
maNkovic Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 No do palubného PC mi ide dosť káblou . Máš tam 2 zvezky čo idú do budíkou a ešte jeden zvezok do palubného PC . Ale myslím že to ide aj cez RJ Hodiny a prepočet kolko KM ešte prejdeš do natankovania ide automaticky ale spotreba rýchlost a aktualna spotreba ide z čidla čo je pri náhone tachometra Citovat
SV 24 Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 takže to asi moc neudělám co.... Citovat
Ferry Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 kdyz to jde do stareho modelu 406, tak to pujde i do 605, melo by stacit sehnat ten spravny displej, dozapojit chybejici draty do konektoru displeje ( u 406 je to asi 5ks navic, pokud je v aute uz jednodussi displej bez funkce PPC), udelat tlacitko na prepinani zobrazovanych udaju do packy steracu a melo by to fungovat Citovat
SV 24 Odesláno 18. červenec 2011 Autor Odesláno 18. červenec 2011 takze zaklad tedy sehnat palubak a potom jak prijdu na to co a jak kam zapojit za draty? Citovat
SV 24 Odesláno 20. červenec 2011 Autor Odesláno 20. červenec 2011 tak tohle jsme nasel v SB.mám ten druhy a musim tedy sehnat ten treti dle obr. Citovat
Ferry Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 myslim, ze stejny nebo hodne podobny se daval i do citr. XM schema zapojeni nekde mam nejlepe by bylo sehnat ho i s pripojovacimi konektory a kusy dratu (aspon 10cm) tak aby na dratech byla videt jejich cisla a dala se dohledat v tom schematu [upravil dne 20/7/11 09:42 Ferry] Citovat
Benžík Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 Na ridici jednotce bys mel mit drat 1368 jako v 406, je to info o spotrebe. Citovat
SV 24 Odesláno 20. červenec 2011 Autor Odesláno 20. červenec 2011 ok tak se mrknu na tu ŘJ a dráty co tam vedou.Jiank XM má myslim stejný ten palubák! Citovat
Ferry Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 tady je clanek, kde ten palubni pocitac z XMka dodelavali do xantie http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2007010001 Citovat
SV 24 Odesláno 20. červenec 2011 Autor Odesláno 20. červenec 2011 ty jo to asi jen tak jednoduse nedam... asi bych to mel mozna radsi sverit nejakemu elektrikari Citovat
mmartinkovic Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 oplati sa ti to vobec ? ked zratas to za kolko to zozenies, kym ho namontujes a ci sa vobec bude dat, a ked ti to niekto namontuje + robota + cas. neviem, asi by som to ani nerobil. Citovat
Benžík Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 Tohle neni kvuli tomu, aby se to vyplatilo, ikdyz je to mnohem uzitecnejsi nez tuning. Citovat
SV 24 Odesláno 20. červenec 2011 Autor Odesláno 20. červenec 2011 já bych opravdu uvítal palubák! jinak třeba to pořádně prostuduju a vrhnu se na to sám,ikdyž se elektriky bojim... Citovat
Ferry Odesláno 20. červenec 2011 Odesláno 20. červenec 2011 tohle neni zadna elektrika , staci pochopit schema, umet cislice a cist a zvladnout to musi umet kazdej Citovat
SV 24 Odesláno 20. červenec 2011 Autor Odesláno 20. červenec 2011 a na vrakovišti snad bude levnej palubák... Citovat
maNkovic Odesláno 22. červenec 2011 Odesláno 22. červenec 2011 Dnes som aj ja \"\"opravil\"\" palubný PC . Mal som len vypojený konektor pri náhone tachometra . Ale poviem ti že ten prístup je HOROR !!! ale uš ukazuje pekne spotrebu aktuálnu ,spotrebu priemernú od kedy som vyrazil , priémernú rýchlosť , Dojazd v KM , a teplotu Len neviem prečo vždy ked vypnem klúčik a znovu zapnem tak je ako keby resetovaný PC Citovat
Benžík Odesláno 22. červenec 2011 Odesláno 22. červenec 2011 Vyresetuje se, protoze je spatne zapojeny, neco ma byt na trvalym napajeni a neni. Citovat
maNkovic Odesláno 22. červenec 2011 Odesláno 22. červenec 2011 Hmm to je divné musím to dáko pozrieť Dakde v poistkovke to je napájané ??? lebo hore pri PC sú všetky káble orginál .. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.