Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emisna kontrola - zapeklita situacia


Y2K

Recommended Posts

Tak ma dnes nase \"organy\" pekne nastrasili :D

Zastavili ma a ze chcu STK a emisnu vidiet...

No a vybafli na mna ze nemam platnu emisnu ze mi beru technicak

Pozeram ze co, a STK je platna? Ze ano

Tak hovorim to je nejaka blbost lebo som si daval robit STK aj emisnu naraz pri prepise auta.

Na karticke samozrejme necitatelny datum, a na skle ze 3/2011

STK 12/2011

Z technicaku zislo a pokuta 60 E

Lenze ja som si furt tvrdil svoje ze to bude nejaka hovadina kedze som ich daval robit naraz.

A tak po pol hodine vazne ze hadania sa :D ma tak napadlo ze ved vzadu na kartickach je datum

tak sme ich otocili a rovnake datumy, tak si nakoniec nechal policajt povedat a pustil ma.

Tak sa teraz pytam ci je toto mozne?

Doteraz som si to nevsimol...

Mohli mi zle orazit tu nalepku na sklo? Alebo kde sa stala chyba?

a ako to poriesit?

dik

PS: Iba pre istotu...

Emisna je na diesel na 2 roky ano?

[upravil dne 17.7.2011 02:42 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj si tú kartičku a nálepku vymeniť, je to zle označené.

Lehoty emisných kontrol pre vozidlá kategórie M1, N1:

•vozidlá so zážihovým motorom bez katalyzátora - 1 rok po prvom prihlásení do evidencie a potom každý rok

•vozidlá so zážihovým motorom s katalyzátorom - 4 roky po prvom prihlásení do evidencie a potom periodicky v dvojročných intervaloch

vozidlá so vznetovým motorom - 4 roky po prvom prihlásení do evidencie a potom periodicky v dvojročných intervaloch

•výcvikové vozidlá autoškoly - 1 rok po prvom prihlásení do evidencie a potom každý rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár kamarádu na dopravce v Trnave ... Jeden z nich mi asi mesic dozadu ukazoval ten novej PC co maji na skousku v policejnich autech ...

Po tom, ako sebral ten malej TP kterej se ted vydava s tym chipem, mu nacetlo na obrazovke celej velkej TP, nacetlo mu platnost EK a STK a take kde je auto pojistene :)

Takze k tymhlem zaznamum ma pristup i policie :) Bohuzel tyto pocitace priamo v autech se jen testuji, a neni sou s tym auta bezne vybavene ... Hovori sa, ze pokud se zavedou PC do vsech aut, nebude treba nosit u sebe nic jineho, krom maleho tp, ale to je hudba buducnosti :)

V kazdem pripade zaznamy o tom jednoznacne sou a na administrative ti to opravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...