Tantor-BN Odesláno 16. červenec 2011 Odesláno 16. červenec 2011 http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/rgm-zadni-spoiler-pod-naraznik-peugeot-306-s1531718 PEKNA VECIčKA AlE ZA taku cenu ? neviete ako sa to da vyrobiť...? nenormalne ceny...nerobi niekto z laminatu ? Prosím o výstižnější a smysluplnější název tématu....\"Chcel by som\" nikomu nic neřekne.... Děkuji moderátor [upravil dne 17-7-11 09:58 Přema] [Edited on 17/7/11 10:38 Tantor-BN] Citovat
bl@cker Odesláno 17. červenec 2011 Odesláno 17. červenec 2011 jaj to se ti libi? no proti gustu . . . . . a cena taky neni zas tak premrstena si myslim. Na 306 se moc spileru nedela ale co treba neco decentnejsiho. http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/zadni-spoiler-pod-naraznik-peugeot-306-rok-vyro-s2294730 Citovat
bl@cker Odesláno 17. červenec 2011 Odesláno 17. červenec 2011 tak pokud chces rychle a zbesile asi bych chvili pockal nasetril a kupcil rovnou naraznik http://www.tuningshop.cz/styling-program/zadni-naraznik-peugeot-306-97-inferno/ Citovat
Judes Odesláno 17. červenec 2011 Odesláno 17. červenec 2011 nerobi niekto z laminatu ? Pozri tu. http://www.spojlery.sk/ Citovat
309GT Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 tak pokud chces rychle a zbesile asi bych chvili pockal nasetril a kupcil rovnou naraznik http://www.tuningshop.cz/styling-program/zadni-naraznik-peugeot-306-97-inferno/ Tenhle prodává Marty 777 tak mu klidně napiš,bude levnější než novej a bude dopasovanej.... Citovat
Mathush Odesláno 3. leden 2012 Odesláno 3. leden 2012 Tantor, ak chces, moj znamy v okoli BN ma zalubu v hrani s laminatom, pred nedavnom robil naraznik kamaratovi na Calibre a vyzera to fajn. Citovat
Strejdakopec Odesláno 3. leden 2012 Odesláno 3. leden 2012 být tebou zkusim martyho 777 jestli chceš laminát....já osobně bych jen přeřízl a prodloužildovařil zase plastem a bude to pevný ohebný a decentní... Citovat
Mizlerek007 Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 za cenu takovejhlech paskvilů škaredejch si nech prodloužit originál a s lakem tě to vyjde možná ještě levněji... taky ho mám prodlouženej [upravil dne 4/1/12 13:53 od Mizlerek007] Citovat
koblih69 Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 Přesně tak, na prodloužení použij pás nebo nějkaý profil ze stejného materiálu a při kvalitním svaření budeš mít výborný základ a daleko lepšími vlastnostmi než laminát a pod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.