Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky naších 807, C8, Ulysse a Phedra


marko306

Recommended Posts

Tak to Ti nepovím, montoval to mechanik ve firmě co to i dodala a fakt nevím, mají homologaci a po dvou spáleních kdy jsem koupil světla jinde jsem si řekl a dost. Takhle mají hezky záruku a když přestane svítit tak to musí zajistit i s montáží a demontáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Ti nepovím, montoval to mechanik ve firmě co to i dodala a fakt nevím, mají homologaci a po dvou spáleních kdy jsem koupil světla jinde jsem si řekl a dost. Takhle mají hezky záruku a když přestane svítit tak to musí zajistit i s montáží a demontáží.

Já jen že vypadaj stejně. Mně zatím svítěj, akurát drobátko navlhli, tak jsem je utěsnil.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečne to tu trošku ožilo :super.

Mildik, max. 250 kb a optimálne rozlíšenie je 800 x 600

DLR pôjdem aj ja dávať, ale chcem nejaké okrúhle. Strašne neznesiem vrtanie a rezanie do auta, ale tento krát asi obetujem tú mriežku nárazníka aby to tam nejako vyzeralo. Mal som aj taký blbý nápad dať do nárazníka hmlovky zo 407 a tie by boli ako DLR, ale to by tam asi ani nepaslo a bolo by tam veľa prerábania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigbadjohn si to schválně vyfotil, aby příště nemusel přemýšlet, jak tam všechno naskládat. Vezme si fotku a skládá...;)

Tohle již nedá dohromady znova ani náhodou. Jak zastaví, všecko vypadne samo, vezme na lžíci bagru a vysype do chajdy. :D

NA vánoce jsem taky tak šel, ale bez kol, jenom bagáž, dárky a tak a to jsem měl ještě od stropu asi 10 cm volný prostor. Ale pod nohama nic neleželo, tedy jenom pes.

[upravil dne 29/7/11 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...