Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

čaute všci v sekci 307 :D... Jsem majitelem 206tky, ale přemyšlim o něčem trochu většim - takže pug 307. Mám pár dotazů:

1. Ty starší typy nemají mlhovky v nárazníku? - mají je vůbec?

2. Je prostornější než 206 v zadu (misto na nohy za předním sedadlem) ?

3. Jaky je motor 1.6HDi a jak se kazi či nekazí? nebo je lepší 2.0 HDi, ale ten se mi zdá dost slabí 66kw

- líbí se mni ten starší typ, ten nový už ma moc velkej předek a světla.

Díky za odpovědi

Odesláno

Nejsem majitelem 307, ale snad trochu poradím, pokud něco plácnu blbě, omlouvám se.

1. old model mlhy v nárazníku nemá, jsou ale v hlavních světlometech :myslim

2. --- nemohu hodnotit ---

3. U 1,6 se může pokazit turbo kvůli nedostatečnému mazání. 2.0 HDi se dělal i ve verzi 79kW pro 307 ... taky 100 kW s šestikvaltem (16V), ale těch tolik není.

Pokud se ale nepletu 1,6 HDi je především výsadou new modelu ... a právě novější verze je zde na klubu doporučovanější s ohledem na problémy.

Odesláno

1. ano starej model má mlhovky v hlavních světlometech

2. já mám 206 a táta 307 a přijde mi že je tam víc mista na nohy,ale záleží jak je posunutá sedačka

3. nemůžu hodnotit,máme 1,6 v benzínu...

K tim problémům,my žádný závažnější nemáme a namáme jich tolik,no záleží asi na kusu a na chování se k tomu auto.

Toť můj pohled :papa

Odesláno

Tak k dotazu č.1 dodám že prodávali,jako příslušenství,také mlhovky s vestavbou do nárazníku.Takovýchto aut tady moc nejezdí.Ještě před 4 lety se dali dokoupit,ale teď už bohužel ne,jinak bych už je na autě měl :grr.

č.2- ano rozhodně

č.3-mám 80kw verzi old modelu a na běžný svižný ježdění to stačí.Pokud jsi závodník tak si kup jiné auto.S pohledu spolehlivosti pokud nebudeš zanedbávat údržbu nemusíš se bát.U silnější verze počítej dřív nebo později s výměnou 2hmotého setrvačníku ale to neni problém pouze u Peugeotu ale i jiných značek.Doporučuji odstranit sítko v průtokáči trubky,která maže turbo (díky ucpání odchází turbo) a pravidelně měnit kvalitní olej.U 1.6 počítej s horším přístupem k čemukoliv jako je třeba obyčejný vzduchový filtr,který je umístěn za motorem pod předním sklem.S tohoto hlediska je lepší volbou 2L.Tam je zase problém s přední nápravou z důvodu většího zatížení.Každopádně záleží na jaký kus narazíš.Já jsem s vozem nadmíru spokojen :super:papa.

Odesláno
čaute všci v sekci 307 :D... Jsem majitelem 206tky, ale přemyšlim o něčem trochu většim - takže pug 307. Mám pár dotazů:

1. Ty starší typy nemají mlhovky v nárazníku? - mají je vůbec?

2. Je prostornější než 206 v zadu (misto na nohy za předním sedadlem) ?

3. Jaky je motor 1.6HDi a jak se kazi či nekazí? nebo je lepší 2.0 HDi, ale ten se mi zdá dost slabí 66kw

- líbí se mni ten starší typ, ten nový už ma moc velkej předek a světla.

Díky za odpovědi

Starší typy (před facelifltem) mlhovky buď měly, nebo neměly. Pokud ano, tak v hlavních světlometech.

Prostornější než 206 je určitě jak vpředu, tak vzadu

Jaký je motor HDi nevím, mám benzín.

Odesláno
Otázka ohľadom rozmerov je trošku mimo. Veď je to úplne iný rozmer. Iná trieda.

Napr. Polo a Golf. :papa

neni, třeba jsem jel v zadu v audině a6 te nove teď (combiku:blablabla) a mista tam bylo jak v mojim malim peugeotiku 206. pěkně jsem se tam mačkal a to přede mnou seděl takej zakrslik;) kterej byl na volantu namačklej - přitom zvenku delkově jak octavia combi, kde ve vnitř by si sedli dvě větši gorily a ještě by seděli pohodlně a nemačkali by se:aut. Proto jsem se na to ptal.:mrk

Odesláno

1. neporovnávať hrušky a jablká - treba porovnať rovnaké značky, ale iné modely

2. A6 je naozaj malá, chodievam služobne na nej, ale vo vnútri je menšia (pocitovo) ako 307 - teda aspoň vpredu, bo vzadu nesedávam :D

Odesláno

podolak2: na tvojom mieste by som sa skor zaujimal ako je na tom 307 cka s prednou a combi so zadnou napravou,alebo ako je na tom elektrika,alebo pačky pod volantom.

Priestrannost a pohodlne sedenie v P 307 je asi jedina pozitivna vec na tomto aute. Este aj vonkajsi vzhlad. Aby som zas tolko nenadaval.:D

PEUGEOTIK307: tak tak, aj X6-tka je na pohlad z vonku ako tank.A pritom na zadnych sedadlach je malo miesta-hovorim o 4 miestej verzii. Ako hovoria Taliani: čo je za nami nas nezaujima.:D

[upravil dne 17/7/11 19:38 Existujuci]

Odesláno

Podľa recenzii patrí P307 v nižšej strednej triede medzi autá s najväčším vnútorným priestorom. Je tam viac miesta, ako napr. v Oktávii. O tom že je tam viac miesta ako v P206 nepochybuj.

Odesláno

na 1. ti už bylo odpovězeno, jsou ve světlech

2. určitě a i ohodně prostornejší než třeba Octavka

3. 1.6HDi bylo až od roku 2005, kdy byl přelom novýho modelu, který se ti ale nelíbí

u 2.0HDi byly 2 verze 66kW řídící jednotka Siemens a 80kW řídící jednotka Bosh (tuto doporučuji)

Guest rstefanik666
Odesláno

Cawte.Na tie hmlovky...na old model 307..daju sa dat aj do predneho naraznika.Dostat to komplet s mriezkou.Hmlovky+mriezka...stoji to okolo 100€..chcel som to dat aj ja.Ale na miesto hmloviek denne svietenie.

Odesláno
Cawte.Na tie hmlovky...na old model 307..daju sa dat aj do predneho naraznika.Dostat to komplet s mriezkou.Hmlovky+mriezka...stoji to okolo 100€..chcel som to dat aj ja.Ale na miesto hmloviek denne svietenie.

na stary model hmlovky v naraznikovej mriezke??? to som este nepocul, no videl som na starom modeli hmlovky na spodku naraznika ale v mriezke??? mozno v novsom modeli ale v starom podla mna urcite nie

Odesláno

3. 1.6HDi bylo až od roku 2005, kdy byl přelom novýho modelu, který se ti ale nelíbí

16HDI 80KW byl i ve starém modelu a to od února 2004 :mrk

sorry nevedel sem presne, ale tusim ze 2004 az od 10.měsíce. měli taky novější ovladač automaticky klimatizace.

Odesláno

To jsou muly,konkrétně já osobně mám ještě old model (O9.2004) jak z venku tak zevnitř a 1,6HDi.

Tak jsem našel ty mlhovky v nárazníku ....

307is.jpg

[upravil dne 19.7.2011 20:24 sekaj]

Odesláno

3. 1.6HDi bylo až od roku 2005, kdy byl přelom novýho modelu, který se ti ale nelíbí

16HDI 80KW byl i ve starém modelu a to od února 2004 :mrk

sorry nevedel sem presne, ale tusim ze 2004 az od 10.měsíce. měli taky novější ovladač automaticky klimatizace.

a taky MP3

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...