Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak zabezpecit auto proti kradezi ?


Guest StibTo

Recommended Posts

to Judes: ked mas ten zeder, netrci ti velmi? ja ked som ho chcel davat tak mi ukazali kolko bude trcat tak som to radsej nedal. asi by som si urval kolena. na 407dme je to mozno inak riesene.

Pozri v mojom popise fotoalbumy tam to nájdeš (koľko to trčí).

tak to mas ok. mne ukazal ze to bude vonku tak 5-6 cm:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kľúč nie je len tak jednoducho vyrobiť a zámok len tak odvrtať alebo prekonať, je tam oceľová tyčka na ktorú sa kľúč nasúva (kľúč je dutý). Výroba kľúča je pakáreň aj keby si mal pri sebe originál kľúč nakoľko sú na ňom otvory každý inej veľkosti a pootočené pod iným uhlom.

[upravil dne 14/7/11 22:52 Judes]

post-27076-14109618655264_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by sa ti chcelo na takom sedadle sedieť :D

no ved mne sa to nezapne, ale to by bol pruser, keby sa to poruchalo/aktivovalo mne pocas jazdy a peknu supu by som do lona dostal :D

uz by som si asi nevrzol :D

By som bol zvedavý keby práve vedľa teba sedela manželka, asi by sa smiechu nezdržala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle panika mi pripomnela jednu vtipnou historku :)

Vezl sem frajerku do skoly, a kedze nebylo kde zaparkovat, dal som to pozdlz k autam a cakal na nu lez sa vybavi... Vedla byl novinovej stanek a zelovoc ... Z dlouhe chvile sem si vytahl netbook, a sel sem na net ...

To si vsimli aktivne babky kusok odomna, a zacali si polohlasne suskat, ze to bolo minule v spravach, ze takto sa zaparkuje auto, zlodel vytahne PC, a hned odemkne jake chce auto :D :D

Od te doby az po prichod drahe polovicky sem byl nepretrzite monitorovan skupinou starsich babiek :D :D

K veci - pokial mate viacero aut, tak dopredu pred branu daj to, co urcite neukradnu, tj to tvoje, pripadne ked mate este nieco starsie a menej atraktivne, tak tam daj to ... Zamkni ho a hotovo ... Nikdo nebude auta pri pripadne kradezi preparkovavat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Judes nechci ti to nějak hatit ale je to zase jen zámek který bude do půl roku překonán stejně jako medvěd block defend lock atp..

nejhorší je to když to máte vylepené na okně ..když zloděj potom přijde k autu tak už ví co si má nachystat předem :(

Jo supr :D Hlavne ze to je na trhu uz 2 alebo dokonca 3 roky :D Takze tych polrokov kedy mali cas prekonat ten zamok uz 4 alebo 6 ubehlo :D Myslíš, ze tento rok bude iný ? :D :D

1. Ako bolo povedane, medved block, defend lock, multi lock, a nevim co jeste, maji klasicke klice, ruzne konstrukce. Ten od zederu je duty, a nasuva sa na tyc. Treba si to pozret, odvrtat to neodvrtas, a bump key na to nikdo nevymysli, lebo sa to proste neda :)

2. Je velmi \"nahovno\" umistnen, schovany vicemene hluboko pod volantem. Dostat se vubec do polohy, abysi na ten zamek videl, je umeni ... Duplom tam dokazat este s necim zaroven pri pohladu na zamek manipulovat. Treba to skusit :)

3. K nálepkám ... Nejaký rok dozadu bol nekde na nete zavesen pripade, kdy nejakemu hlohovcanovi chceli ukrast Audi A6 . Majitel mnel v aute zeder, a nemnel na aute nalepky. V noci zlodej auto otevrel, prehodil si riadiacu jednotku, proste vsetko si pripravil, a zrazu to neslo nakopnout ... Jo, byl tam zeder ... Rozhnevanej zlodej pravdepodobne od jedu, s nozikem rozrezal vsechny kozene sedacky a poskrkal palubku, a odisiel.

Rano si majitel autak sice nasel, ale z vymontovanou RJ, dotrhanou kuzi a znehodnocenou palubni doskou :)

Ma otazka zni, myslis, ze keby zlodej vedel o zederu, ze by do toho auta lez ? - podotykam, okolo zamku zederu nebylo absolutne nic... Takze predpokladam ze zlodej vedel, ze s tym nic nenadela, a keby vedel, ze tam ten zeder najde, pravdepodobne by do auta ani nesel, ne to jeste menil RJ a podobne ...

A za posledni, co si muze takoej clovek, kdyz zbada nalepky zeder, doniest ? Jako donesie si celu tyc riadenia, a podobne ? A premontuje si to tam vecer ? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slava .. Koukam ted na dvur a Pug tam stale je :D Takze pro dnesek nebezpeci zazehnano, hehe.

Ad. Zederlock nalepky a to ostatni - take se jako Lubk0 klonim k nazoru ze radeji nalepku mit nez aby tam nebyla a nasraty nepripraveny zlodej objel auto korunou orval calouneni poblil pristrojovku a buhvi co jeste :)

Nicmene jsi uz nekolikaty co se me snazi nakrknout tvrzenim,ze moje auto nikdo krast nebude. Kdyby tomu tak bylo nemohl bych se za uplynule 2 roky \"chlubit\" i na Prahu pomerne nelichotivym skore = 1x ukradene obe predni mlhovky, 1x ukradene vsechny origo poklice a 1x rozbite sklo dveri a vykradeny komplet interier to VSE za denniho svetla v mistech plnych lidi a v rozmezi par mesicu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádovi se stalo něco,co by snad ani nenatočili....auto mercedes 320cdi....měl ho 2roky(stáří4),bydlí v paneláku...měl tam něco proti ochraně a hlavně ten alarm jak tu někdo říkal,že to vystraší....tak jednoho večera spíše k noci prý spustil jednou alarm ...vypnul to na dálku...podruhé...zase to vypnul ...potřetí a to mu už nedalo a šel k autu...prý hezké překvapení když na něho zpoza aut vyšli 2maníci a jeden řekli kurva konečně že už jdeš,to ti to trvalo....a babo raď co teď....jasně odevzdal klíčky a ...mohu říct,že mu to moc nikdo nevěřil ani na policii ani na pojišťovně.

tak nějak k alarmu,raději nic nevědět než riskovat,že tě někdo majzne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tantor-BN: kto bude kradnuť pod svetlom ?

No tak budeš se možná divit, ale mně vykradli auto když stálo přímo pod pouliční lampou. Sebrali mi rádio a myslím, že díky tomu světlu na to moc hezky viděli a nebyli nápadný tím, že by si na to svítili baterkou. No ale světlo na dvorku domu je něco jiného, to máš pravdu.

John_Ice:

Tak tuhle historku jsem slyšel už před spoustou let. Zajímalo by mě, jestli se to opravdu někomu stalo, nebo to patří do říše pohádek stejně jako ta historka o pánovi co spadl z motorky když zastavil před přejezdem a na udivený dotaz řidiče co stál za ním odpověděl, že jezdil 10 let se sajdkou a teď ji sundal :D

[upravil dne 15/7/11 09:32 Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto, je teda taky otázkou jestli chceš ochránit auto před ukradením nebo před vykradením. Před ukradením auta Ti pomůže nějaká viditelná překážka (zámek volantu, odmontovaný volant, nálepka na skle že máš alarm, odmontované kolo, botička na kole ...), tohle odradí zloděje předem. Pak taky pomůže nějaká překážka o které zloděj předem neví, ale jak tu psali dříve tak to ho může docela naštvat a pak ti poškodí auto. Před ukradením taky ochrání to, když auto nevyčnívá z běžného standardu, tedy pokud není zcela zřejmé, že se o auto přehnaně staráš. Určitě víc bude lákat auto s chromovými klikami a jinými hezkými doplňky a pokud bude naleštěné. Stejně tak pokud auto hodně vyčnívá z řady tak ti ho asi taky nikdo neukradne (zcela neobvyklá barva, reklamní polepy na sklech a na karoserii ....). Před vykradením ti pomůže alarm nebo auto zamknout do garáže. Ta garáž samozřejmě pomůže i před tím ukradením auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicmene jsi uz nekolikaty co se me snazi nakrknout tvrzenim,ze moje auto nikdo krast nebude. Kdyby tomu tak bylo nemohl bych se za uplynule 2 roky \"chlubit\" i na Prahu pomerne nelichotivym skore = 1x ukradene obe predni mlhovky, 1x ukradene vsechny origo poklice a 1x rozbite sklo dveri a vykradeny komplet interier to VSE za denniho svetla v mistech plnych lidi a v rozmezi par mesicu ...

Číteš si to po sebe ? Ukradnút auto VS vykradnúť auto, je sakra rozdiel :D

Pokial ti bude chcet niekto vykradnut auto, tak ho proste vykradne ... Nič to nemení na fakte, že auto ako celok, ti kradnúť nikto nebude !!!

Auto ako také nemá bez TP/SPZ hodnotu ... Navyse o auto, o ktore neni zajem, nemaji zajem ani zlodeji ... Keby si mal 207 cku v HDI , tak nic nepoviem ...

To ze nekdo potreboval na toto auto za levno hmlovky, nebo nejaky fetaci ti z toho ukradli puklice ci interier, nehovori nic o tom, ze ti auto bude chciet niekto ukradnut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_Ice:

Tak tuhle historku jsem slyšel už před spoustou let. Zajímalo by mě, jestli se to opravdu někomu stalo, nebo to patří do říše pohádek stejně jako ta historka o pánovi co spadl z motorky když zastavil před přejezdem a na udivený dotaz řidiče co stál za ním odpověděl, že jezdil 10 let se sajdkou a teď ji sundal :D

pohádky říkám dětem...mě jedno jestli jsi to slyšel před x lety(což nemusí být tak pravda,protože nemusely být ještě na trhu v té době alarmy a rozhodně 320Cdi) já to slyšel před 4roky a že mu ho auto ukradli tak to mu ukradli a jestli si to vymyslel,já po tom vůbec nepátral.Jeho věc.

Chtěl jsem jenom poukázat,že i rámus nemusí někoho vylekat.

[upravil dne 15.7.2011 10:35 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna to je rozdil Lubk0 to nepopiram chtel jsem na tom jen ilustrovat ze zajem porad je ... pokud bych mel shnilou starou sunku jejiz kradezi by si zlodej spis uskodil nez pomohl tak to tady asi resit nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kradou se i starý šunky. Záleží na tom k čemu zloděj to auto chce. Pokud se potřebuje dostat z místa A do místa B tak vezme to co je po ruce a co nedá práci otevřít a zprovoznit. Pokud to chce prodat tak vezme to o co je zájem. Samozřejmě jsou to dvě zcela odlišné sorty zlodějů a proto o zcela odlišné typy aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...