GO.GO Odesláno 5. červenec 2011 Odesláno 5. červenec 2011 Dnes se mě nepodařilo nastartovat,klasická reakce starteru jako u starých aut bez nějaké složitější elektriky-líné pootočení starteru,neměl sílu,po druhé jen cvak\"...na displeji žádná hláška ...když se mě vybila zadní sekundární baterie hlásilo to chybu že je slabá kapacita a klasické příznaky jako smyšlené chyby..teď u baterie v motoru nic...zdálo se mě že při poslední jízdě,před včerem točila líně,ale myslel sem že si zahlásí chybu a že sou to jen mé pocity,asi nebyly....Je to normální,nebo má hlásit nějakou hlášku?? auto je Peugeot 607 2.2i 116kw rv.2004 barevný display vše původní..zároveň Vás zdravím,sem tu chvíli a auto taky zatím prakticky nějak moc neznám... Děkuji.. [upravil dne 5/7/11 09:24 GO.GO] [upravil dne 5/7/2011 14:20 Béďa] Citovat
techynal Odesláno 5. červenec 2011 Odesláno 5. červenec 2011 Klasika Ked je slaba sekundardna bateria, tak kazdu chvilu mas hlasku na displeji, najma v zime za chladneho pocasia to spravi aj pri novej baterii. Ked sa vybije hlavna bateria, tak ziadna hlaska, len nenastartujes. To iste sa mi stalo pred rokom na zaciatku leta, v piatok vecer sme boli posediet a ked sme okolo polnoci chceli ist domov, otocim klucik a nic, auto nenastartovalo, proste ziadna reakcia. Zavolal som kamarata, dosiel, nahodil startovacie kable, auto pekne chytilo, odstavil som to k servisu na parkovisko. Hned rano o osmej ci deviatej cesta do servisu, kupit bateriu, za 2 ci 3 eura to vymenili a vsetci boli radi, ze auto ide a nikto sa nemusel ani len zaspinit. Cena baterie bola okolo 130 eur, nepamatam si presne. Zial v tom case sa nedalo spekulovat a zhanat lacnejsiu, pripadne pozriet na internete, kedze vsetko bolo zaplatene na vikend a tak sa muselo v sobotu rano cestovat. [Edited on 5/7/11 11:56 techynal] Citovat
techynal Odesláno 5. červenec 2011 Odesláno 5. červenec 2011 Agrafik: Urcite? Vzadu v kufri na pravej strane za tapacirom nemas schovanu druhu bateriu? Citovat
Agrafik Odesláno 6. červenec 2011 Odesláno 6. červenec 2011 Právě že mám jen tu v kufru na levé straně. U motoru jaksi není. Citovat
jofo Odesláno 6. červenec 2011 Odesláno 6. červenec 2011 2005 a vyssie ma iba jednu taku riadnu ako na Liazku. METALISTA ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.