dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Napriklad tu http://moto.allegro.pl/bagaznik-bagazniki-citroen-c8-peugeot-807-ulysse-i2281598997.html
xpetrix Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180873770510
dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 xpetrix ze prave ty nakupujes na ebay ked do PL kamenom dohodis ?:D:D
xpetrix Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Nie je jednoduchsie tukat do klavesnice? A porovnal si si tu cenu?
dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 No zhruba 50 eur v PL viac ale za tri dni to mam doma . A z ebay ??? Par kamosov tam nakupuje len furt musia zhanat niekoho co to zvezie domov.
xpetrix Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Z eBay mi vzdy vsetko pride domov alebo do prace,este som nikdy nic nemusel zvazat.A Ty chodis do PL na diely?A ked nakupujem z PL cez autofra,tak to trva tyzden. [upravil dne 2/5/12 21:19 od xpetrix]
dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Chodim par krat do tyzdna do N.Saczu tak ked nieco kupim z Allegra dam si to tam poslat.
xpetrix Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Chodim par krat do tyzdna do N.Saczu tak ked nieco kupim z Allegra dam si to tam poslat. Dobre vediet.Lebo nieco potrebujem a neviem,ci to na SR vybavim. http://moto.allegro.pl/sruby-do-alufelg-oryg-renault-stozek-ruchomy-i2318448733.html
dusan2 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Daj vediet ked budes chciet. Mam to k tebe po ceste no problem.
Lukas B. Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 koupil jsem si nové letňáky a staré míním vyhodit, páč jsou dost sjeté a mají nevyhovující hmotnostní index (215/60 R16 95H - v techničáku je 99H). byly jako bonus při handrkování o definitivní ceně při nákupu ojetiny před dvěma lety, jsou to Goodyear excelence, dvě by se daly určitě a dvě možná na sezonu dle stupně otrlosti použít na nějaké nenáročné poskakování nebo na rezervu. takže čtrnáctého května bude vedle v ulici velkoobjemový kontejner, a do té doby jsou za odvoz v Praze - Braníku.
kveton Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 myslim si, že i 95H je na 807mu v pohodě, vyhovuje to ve všech směrech. Koukal jsem do TP a max hmotnost je cca 2500kg a 95H uveze 690kg na kolo = 2760kg
Lukas B. Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 v každém případě nové letňáky mám nasazené a jestli se to dá použít legálně, tím líp. stále za odvoz.
Lukas B. Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 731601711, nebo lukas.bludskyzavináčseznam.cz. praha - braník, skaláků 1. doma bývám tak v pět, manželka je na rodičovské doma a klidně vydá třeba po obědě když děti spí. ale abys nebyl zklamanej, velká nádhera to není, ale úplně na smetiště snad taky ne.
Wensdy Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 731601711, nebo lukas.bludskyzavináčseznam.cz. praha - braník, skaláků 1. doma bývám tak v pět, manželka je na rodičovské doma a klidně vydá třeba po obědě když děti spí. ale abys nebyl zklamanej, velká nádhera to není, ale úplně na smetiště snad taky ne. Nemluv takhle o manželce !!! :D:D
kveton Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Wnsdy: :D:D:D Lukas B.: neřikám, že si pro ně přijedu, ještě rozmyslim a uvidim, každopádně kdybych jel, tak se ozvu
Valecek Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Nema niekto na predaj tie uzke parkovacie svetla? Dnes rano som zistil ze dostali nohy niekto ich ukradol. svina
MotoMoto Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Zůstal mi tu mechanismus stěračů i s motorem, jen je vada v té plastové převodce z motoru na ty táhla. Pokud by to někdo chtěl na případnou opravu nebo mu tam u něj něco nefunguje, tak za flašku dobré whisky a odvoz nabízím. Je to taková změť táhel a pák, případně nafotím. [upravil dne 7/5/12 19:03 od MotoMoto]
Recommended Posts