zolco Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 Zdravím!Nedávno som zbadal,že pri krútení volantu,pomaly ako by sa zadieral.Podla mňa niečo bude s riadením.Už sa tu písalo myslím o tom.Dá sa riadenie repasovať,alebo kúpiť radšej druhé?Pasuje tam z praváča? Citovat
koblih69 Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 Daleko častější je problém s horním uložením tlumičů, enní háhorou problém tam ? - pohledej ve starších tématech... Citovat
h4wk3y Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 chci se zeptat, ma na rizeni nejaky vliv podtlak? je tam neco ovladano podtlakem z podtlakove pumpy, co se tim ovlada turbo atd.? Nebo co odchazi na tom posilovaci? jo a jeste, da se nejak v domacich podminkach zmerit tlak servo cerpadla? A jaky tlak ma davat za jakych podminek? Diiiky [upravil dne 18/6/11 11:37 h4wk3y] Citovat
ozzy56 Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 podtlak nee servo je založeno na tlaku, cca 50 Atm, tlak se změřit dá,musíš mít spec. tlakoměr--šroubuje se na výstup z čerpadla, tlak je poměrně konstantní,se vzrůstajícími otáčkami motoru se mění okolo 10%, když čerpadlo nedává předepsaný tlak, volant půjde těžko... Citovat
h4wk3y Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 takze doma to nezmerim bez specialniho tlakomeru.. 50 atmosfer uz je darda... Diky za rady.. Citovat
CZenda Odesláno 3. červenec 2011 Odesláno 3. červenec 2011 Ja sem od podzimu \'10 řešil stejný problém. Taky jsem měl pocit, že se mi zadírá řízení, mechanik mi řikal, že jsem přecitlivělej, jinej řikal, že to taky pozoruje, ale že neví.. No tak jsem vyměnil horní uložení tlumičů - ložiska uplně... no ložiska tam nebyly, jen takový příjemně zbarvený kroužky . Výměna včetně gum, nejen ložisek. A pak geometrie. No ale ani po výměně to nijak nepomohlo, tak taky, že teda posilovač, ale co na něm? Když neteče, tak je to dobrý. Už sem byl taky zoufalej a začal si na to zvykat, i když se s tim nedalo jezdit. Jak odešla zima, nahodil jsem letní gumy a tradáá problém zmizel . Náprava je celkem jednoduchá a nemá se tam co posrat. Na tom posilovači taky ne. Jen to chce dobrý gumy a po 10letech vyměnit ložiska v uložení. Jinak za nedlouho mě začala mlátit přední náprava vlevo u kola, vyměnili se tyčky stabilizátoru a bylo. Řízení ztvrdlo, zpřesnilo se a odstranila se gumovitost. Celá sranda vyšla na: 2000,- uložení tlumičů (2ks) 1500,- tyčky stabilizátoru (2ks) 300,- geometrie bez práce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.