Mischelin Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 Ahoj, mám blbej dotaz:D.. šlo by dát do 106 S16 převodovka z 306 GTI 6?? To znamená 5ti kvalt za 6kvalt... Popř. jak prodloužit pětku na stávající převodovce? Děkuji:papa Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 proc to pises sem a ne do sekce 106, popr. servis, tunning??? Citovat
PAJA106 Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 Toto už se řešilo, normálně to nejde, pač 106 jsou TU motory, 306 TU a XU motory. Musel bys vyrobit mezikus, který umožní toto spasovat dohromady. Jinak dotyčný psal, že výsledek nic moc. Prodloužit samotnou pětku půjdu blbě,musel bys sehnat z jiné převodovky odpovídající soukolí, rozebrat... Jednodušší by bylo dát tam převodovku z 1.4, která je celkově delší. Citovat
Dopiťák Odesláno 15. červen 2011 Odesláno 15. červen 2011 http://www.suzukituning.com/PSA/MA5%20Gearbox/5th%20gear%20change.htm?sub_category_id=20&cat_category_id=2 Citovat
Mischelin Odesláno 2. leden 2012 Autor Odesláno 2. leden 2012 Toto už se řešilo, normálně to nejde, pač 106 jsou TU motory, 306 TU a XU motory. Musel bys vyrobit mezikus, který umožní toto spasovat dohromady. Jinak dotyčný psal, že výsledek nic moc. Prodloužit samotnou pětku půjdu blbě,musel bys sehnat z jiné převodovky odpovídající soukolí, rozebrat... Jednodušší by bylo dát tam převodovku z 1.4, která je celkově delší. Z 1,4 je delsí já myslel že kratší Citovat
Iceman_3 Odesláno 4. leden 2012 Odesláno 4. leden 2012 z 1.4 je dlhsia skrina, ak by si dal prevodovku z 1.4xsi na 1.6 16V ziskas lepsiu akceleraciu a nizsiu maximalku, ale nejde to prehodit kus za kus, musi sa prelisovat veniec diferencialu pretoze 1.4 ma iny pocet zubov. tiez som to chcel na svoje saxo, ale neviem zohnat nikoho kto by mi spolahlivo prelisoval diferak, takze zatial som od toho upustil. btw. preco chces predlzovat 5ku? ja by som isiel radsej cestou kratsich prevodov. saxo mam upravene a ked ho poriadne vytocim tak v 5 mi to da skoro 240 co je na take auto uplna zbytocnost. Citovat
Mischelin Odesláno 6. leden 2012 Autor Odesláno 6. leden 2012 z 1.4 je dlhsia skrina, ak by si dal prevodovku z 1.4xsi na 1.6 16V ziskas lepsiu akceleraciu a nizsiu maximalku, ale nejde to prehodit kus za kus, musi sa prelisovat veniec diferencialu pretoze 1.4 ma iny pocet zubov. tiez som to chcel na svoje saxo, ale neviem zohnat nikoho kto by mi spolahlivo prelisoval diferak, takze zatial som od toho upustil. btw. preco chces predlzovat 5ku? ja by som isiel radsej cestou kratsich prevodov. saxo mam upravene a ked ho poriadne vytocim tak v 5 mi to da skoro 240 co je na take auto uplna zbytocnost. No jde o to že když jedu 110 tak mám nějakých 3500ot/ min Zbytěčně to moc točí Citovat
winco Odesláno 6. leden 2012 Odesláno 6. leden 2012 na 1,4 to je podobne ..... maximalka je sice asi 180 ale ked ideš 130 toči to 4000 takže pri 110 to tých 3500 toči taky Citovat
lukashumes Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 hele tak to ta moje 106 s16 tak tu moc netočim a jede jako svině koupil jsem jí od maníka kteerej s tím lítal 215km/h v klidu Citovat
PAJA106 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 na 1,4 to je podobne ..... maximalka je sice asi 180 ale ked ideš 130 toči to 4000 takže pri 110 to tých 3500 toči taky To posuzuješ dle 206, nebo u 106?? U 106 určitě ne, pač tolik netočí ani litrák při 110. Tady pro ukončení spekulací: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.