Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna řídící jednotky centrálu


Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem. Potřebuji poradit. Odešla mi řj centrálu na naší 306ce,mám možnost sehnat jinou ale nejsem si jistý že mi to po výměně bude fungovat. Podle jakých čísel nebo kódů to zjistím? Bylo mi totiž řečeno že by se měly shodovat nějaká čísla na štítku jednotky.Díky za každou radu :)

Odesláno

P306 1.4 Combi=Bělouš

Podle toho ti tady nikdo neporadi....

Dej sem vin nebo upresni rok nebo jestli mas klavesnici nebo dalkove ovladani na infra nebo VF...........

V krabicce muzes mit toiz immo.

Odesláno

Tak krabicku centralu neprehodis.

Mas v ni immo.Musel by jsi sehnat sadu.tzn.vrsek klice + krabicku.Pripadne spinacku zamky kdyz budes chtit nahradni klic.

Spis napis co ti to presne dela.Mozna to pujde opravit.

Odesláno

Co to dělá?Právě že už nic :nevim Začal blbnout centrál,tak jsem se stavil u elektrikáře aby na to mrknul. Kontroloval zámky a já nevim co ještě,tam chyba nebyla.Proměřil proudy co jdou z a do jednotky a chyba byla tam. Jednotku vyndal zkoušel centrál jen proudem bez jednotky a fungovalo to. Když dal jednotku zpět tak se z ní zakouřilo a je to víš kde :D

Odesláno

To uni nás už taky napadlo,to necháme jako poslední řešení. V týhle jednotce je i komfortní elektrika a mám dojem že od tý doby co je jednotka ve skříni a ne v autě tak že mi nejde klima. Ale jestli to spolu souvisí si nejsem jistej

Odesláno

přidám se s problémem: taky mi začal zlobit centrál. ř.j.centrálu pří zamykání (jak dálkou tak klíčem tak při zamčení zevnitř auta) cvaká a zablikaji světla , ale auto se nezamkne/neodemkne. Kabely ve dveřích jsem zkontroloval, zdají se byt ok.občas prý odejde něco v zámku.Neví k tomu někdo nějaký bližší info? Díky za každou radu.

Odesláno
To uni nás už taky napadlo,to necháme jako poslední řešení. V týhle jednotce je i komfortní elektrika a mám dojem že od tý doby co je jednotka ve skříni a ne v autě tak že mi nejde klima. Ale jestli to spolu souvisí si nejsem jistej

koukni jakou máš ŘJ motoru a na číslo jednotky..mám tu jednu sadu ..

a jinak máš pravdu tak krabička je předvoj BSI jednotek a má na starosti více věcí jako osvětlení prostoru cestujících klima(ale jen něco málo) immo centrál

Odesláno
Tak krabicku centralu neprehodis.

Mas v ni immo.Musel by jsi sehnat sadu.tzn.vrsek klice + krabicku.Pripadne spinacku zamky kdyz budes chtit nahradni klic.

Spis napis co ti to presne dela.Mozna to pujde opravit.

Uvazujem urobit cosi podobne, ako tu bolo popisane. Uz som sa pred par dnami pytal tu, ale zatial bez odpovede:

Mam trochu ine auto. Myslis, ze aj v mojom pripade nebude stacit vymenit centralu DO + vnutro kluca? Predpokladal som, ze IMO mam v ECU.

Central mi funguje, len dialkove nie. Skusal som synchronizovat, ale bud som sa nedostal k spravnemu postupu (uz saom viackrat prosil aj o pomoc na fore ), alebo mam cosi vadne ...

Univerzal sa mi tam zatial davat nechce ...

Odesláno

Hm... zatial karticku nemam, nemal ju uz ani predchadzajuci majitel, ale uvazujem si ten kod zistit.

A vymenit centralu z ineho auta (mam to rozbehnute z jednej buranej 306 - tiez nafty) by teda pomohlo,alebo nie?

EDIT: Klimu mam manulanu, motor B-cko.

[Edited on 13/6/11 08:32 miroja]

Odesláno

Wenouš jde o číslo jednotky..pokud tam máš jednotku MP 7.2 tak tu mám...

miroja: na sinchronizování centrálu nepotřebuješ security card ..stačí načíst klíčky přes dia a bude to frčet teda pokud máš dobrej klíč

Odesláno

No co ja se tady nedozvim.......:D

Co tak parovat modul immo s pocitacem motoru??

A samozrejme kod potrebuje porad pokud nema klavesnici.....

[upravil dne 13/6/11 12:04 straki007]

Odesláno
Hm... zatial karticku nemam, nemal ju uz ani predchadzajuci majitel, ale uvazujem si ten kod zistit.

A vymenit centralu z ineho auta (mam to rozbehnute z jednej buranej 306 - tiez nafty) by teda pomohlo,alebo nie?

EDIT: Klimu mam manulanu, motor B-cko.

[Edited on 13/6/11 08:32 miroja]

Posli mi do SZ cislo VIN.

Odesláno

straki samozdřejmě že ŘJ immo se musí spárovat s ŘJ motoru pokud změní jen jednotku immo nebo jednotku motoru..ale já mám celej set ..

a na spárování centrálu (pouze centrálu ) mysleno načtení klíče jen pro dálku karta není potřeba ..na immo je samozdřejmě kartička potřeba..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...