Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Výměna řídící jednotky centrálu

Wenouš

Recommended Posts

Ahoj všem. Potřebuji poradit. Odešla mi řj centrálu na naší 306ce,mám možnost sehnat jinou ale nejsem si jistý že mi to po výměně bude fungovat. Podle jakých čísel nebo kódů to zjistím? Bylo mi totiž řečeno že by se měly shodovat nějaká čísla na štítku jednotky.Díky za každou radu :)

Co to dělá?Právě že už nic :nevim Začal blbnout centrál,tak jsem se stavil u elektrikáře aby na to mrknul. Kontroloval zámky a já nevim co ještě,tam chyba nebyla.Proměřil proudy co jdou z a do jednotky a chyba byla tam. Jednotku vyndal zkoušel centrál jen proudem bez jednotky a fungovalo to. Když dal jednotku zpět tak se z ní zakouřilo a je to víš kde :D

To uni nás už taky napadlo,to necháme jako poslední řešení. V týhle jednotce je i komfortní elektrika a mám dojem že od tý doby co je jednotka ve skříni a ne v autě tak že mi nejde klima. Ale jestli to spolu souvisí si nejsem jistej

Guest bostich

přidám se s problémem: taky mi začal zlobit centrál. ř.j.centrálu pří zamykání (jak dálkou tak klíčem tak při zamčení zevnitř auta) cvaká a zablikaji světla , ale auto se nezamkne/neodemkne. Kabely ve dveřích jsem zkontroloval, zdají se byt ok.občas prý odejde něco v zámku.Neví k tomu někdo nějaký bližší info? Díky za každou radu.

To uni nás už taky napadlo,to necháme jako poslední řešení. V týhle jednotce je i komfortní elektrika a mám dojem že od tý doby co je jednotka ve skříni a ne v autě tak že mi nejde klima. Ale jestli to spolu souvisí si nejsem jistej

koukni jakou máš ŘJ motoru a na číslo jednotky..mám tu jednu sadu ..

a jinak máš pravdu tak krabička je předvoj BSI jednotek a má na starosti více věcí jako osvětlení prostoru cestujících klima(ale jen něco málo) immo centrál

Tak krabicku centralu neprehodis.

Mas v ni immo.Musel by jsi sehnat sadu.tzn.vrsek klice + krabicku.Pripadne spinacku zamky kdyz budes chtit nahradni klic.

Spis napis co ti to presne dela.Mozna to pujde opravit.

Uvazujem urobit cosi podobne, ako tu bolo popisane. Uz som sa pred par dnami pytal tu, ale zatial bez odpovede:

Mam trochu ine auto. Myslis, ze aj v mojom pripade nebude stacit vymenit centralu DO + vnutro kluca? Predpokladal som, ze IMO mam v ECU.

Central mi funguje, len dialkove nie. Skusal som synchronizovat, ale bud som sa nedostal k spravnemu postupu (uz saom viackrat prosil aj o pomoc na fore ), alebo mam cosi vadne ...

Univerzal sa mi tam zatial davat nechce ...

Hm... zatial karticku nemam, nemal ju uz ani predchadzajuci majitel, ale uvazujem si ten kod zistit.

A vymenit centralu z ineho auta (mam to rozbehnute z jednej buranej 306 - tiez nafty) by teda pomohlo,alebo nie?

EDIT: Klimu mam manulanu, motor B-cko.

[Edited on 13/6/11 08:32 miroja]

Hm... zatial karticku nemam, nemal ju uz ani predchadzajuci majitel, ale uvazujem si ten kod zistit.

A vymenit centralu z ineho auta (mam to rozbehnute z jednej buranej 306 - tiez nafty) by teda pomohlo,alebo nie?

EDIT: Klimu mam manulanu, motor B-cko.

[Edited on 13/6/11 08:32 miroja]

Posli mi do SZ cislo VIN.

straki samozdřejmě že ŘJ immo se musí spárovat s ŘJ motoru pokud změní jen jednotku immo nebo jednotku motoru..ale já mám celej set ..

a na spárování centrálu (pouze centrálu ) mysleno načtení klíče jen pro dálku karta není potřeba ..na immo je samozdřejmě kartička potřeba..