marko306 Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 Tak dnes som si bol pre autobus a asi som sa stal jej majiteľom(neviem sa z toho stále spamätať). Je to r.v. 10/2003, 2,2HDi 94kw, myslím, že je tam všetko okrem koži a vyhrievaných sedačiek, (el. dvere už dostali dnes zabrať od detí ), čierna metalíza, 7 miestne. Má svoje chybičky krási, ale čo už Fotky porobím až nebude pršať. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 at slouží bez poruch a máte z něho radost:) Citovat
golias Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 tož hojec a hodně štastných kilometrů bez poruch a bez nehody:potlesk Citovat
pista0119 Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 Na kolik vyšla??? Jestli můžeš alespoň přibližně?;);) Citovat
marko306 Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 Ďakujem tešíme sa z nej ako malé deti. Možno sa to niekomu bude zdať veľa, ale o tom tu diskutovať nebudem. Vyšla ma 6500€. Citovat
Sasula Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 pekna cena... gratuluju k vyberu... taky mam stejny motor i rok... Citovat
pista0119 Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 Já také a myslím že cena je OK;);) Takže ať ti jezdí.. Citovat
marko306 Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 tak to som rád s tou cenou, díky. Citovat
Ravel Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 GRATULACE! (nejsi sám, já když 8o7 přivez, tak jsem se půl dne culil jak Škromach do kamery ) Citovat
marko306 Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 Tak tu sú nejaké fotky, je neumytá :mad Citovat
marko306 Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 inak bol som po ňu s deddo306break a vyčítal mi, že som mu zabudol dať odviezť. Šecko bude deddo Citovat
Sasula Odesláno 29. květen 2011 Odesláno 29. květen 2011 dobry... jinak doporucuju aby sis stahnul nejnovejsi FW do navi... mam poci ze to je nejak 5.5x - to prehrava i MP3 Citovat
marko306 Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 chcel by som si niečo stiahnuť v slovenčine alebo češtine, ale zatial sa iba rozhliadam čo a ako o aute. Prelustrujem tu najskôr podrobnejšie vlákna a potom sa budem pýtať Vždy som ticho závidel vám osemstosedmičkárom a céosmičkárom. Máte všetci tie busi pekné. Citovat
bajza206 SW Odesláno 29. květen 2011 Odesláno 29. květen 2011 Pěknej kousek:super ty potahy sedaček ti závidim:o Citovat
marko306 Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 Vďaka, sedačky sú z 807 r.v.2006 pôvodné boli asi rozsedené. V týchto sa sedí perfektne. Citovat
manco Odesláno 29. květen 2011 Odesláno 29. květen 2011 pripajam sa ku gratulantom, ja som tu v principe tiez novy, o tej radosti tu nemusim pisat, chodime k oknu na nu pozerat ako deti na novu hracku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.