Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Autofolie

bencik19

Recommended Posts

Asi myslel tonování autoskel. Určitě to svěř odborníkovi, ty ceny nejsou tak vysoký... tato firma může přijet za určitých podmínek až k tobě dom: tintek.cz ..navíc budeš mít od nich razítko :)

Na těch stránkách to na 2500 Kč nevypadá :myslim

Ale pokud chceš tuto cenu, tak zajeď do Plzně http://www.japkor.cz/cenik.html Já tam byl minulý týden (cesta tam 150 km) a vzhledem k tomu, že jsem to měl tak daleko, tak mi to nechal za 2000 Kč (všechna boční skla + pětky). S kvalitou práce jsem byl spokojen. :roker

aha, takže nějaké folie a samodoma je tam dát? Tedy bez kartičky o odborné montáži? Pak ti to někdo, kdo dělá třeba reklamy může nalepit zalevno :myslim

Já myslel, že to chceš ofiko.

No predtim jsem mel stejne auto ale byl jsem doma a tam byl znamej ted nejsem doma a nikoho tady neznam.Udelal mi to za 2500 bez bloku a dela to profi.Vsechno si sehnal v praci a udelal mi to sam a bez problemu.Tak nejak by sem si to pral :-).Ale jelikoz nejsem doma tak to tak urco nebude.

Podle mě jsi to napsal dobře, je to nalepení folií na auto ... já jako tonování si přestavuji zabarvení skel (jako z výroby - do zelena, tedy přímo barva skla) :myslim

V Japkoru to dělají dobře, jenom tedka tam je objednávací doba tak týden, protože toho má hodně. Bez objednávky určitě nejezdit. Dělá klasicky s dokladem. Navíc je plátce DPH ... nevím, možná by ses s ním mohl dohodnout na ceně bez dokladu a bez DPH, mohlo by to být ještě levnější :mrk Ale i tak mi cena přijde hodně dobrá, protože jinou nabídku například v okolí Prahy jsem pod 4 000 Kč nenašel (ofiko) ;)

Taky jsem si myslel ale ted je to uz jedno.Ja jen aby me rovnou pochopili vsichni co chci.Dat 4000 to tady taky delaji v TP.Ale zas zbytecnych 4000 nemam.2500 bych obetoval.Kdyby teda nekdo vedel-znal v okoli TP tak at napise.Zatim vede Plzen ale budu muset mit cestu kolem a jeste se musim objednat :-) Zatim dekuji

Taky čtu 2200 za fabii ... to Japkor má fábku za 2300 Kč dle jejich ceníku. Nicméně když jsem tam byl, tak tam volal někdo z Prahy, že chce přijet se Superbem a dal mu taky cenu 2000 Kč za celé auto :o

Pokud vidím dobře, tak ten folitec je taky v plzni :D

V japkoru bez předních stahovaček je to o 200 Kč levnější ... takže v podstatě obě firmy jsou srovnatelné :papa