Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

chci vám jen sem napsat že jsem po zimě vlítl na podvozek s tím že ho odrbu a nastříkám, aby mi to nekorodovalo, a ono ejhle pozdě práh na levej straně totálka, propíchnul jsem ho durch a vyteklo cca 2 litry vody, a to byl dost velkej průser, protože už tady fakt dlouho nesprchlo, tak jsem dalším zkoumáním zjistil že už někdo práh předemnou natíral, a tím stylem čím víc tím líp a zacpal i odkalovací otvory na vodu a tím ho pohřbil naštěstí ten druhý práh nestačil zacpat tak ten je jako novej. Tak lidičky bacha na vaše miláčky aby jste nedopadli jako já.:D

Odesláno

Já ho nechával měnit v únoru, též totálka a to nemluvim o hnijící haupně zevnitř a taky mám díru, což byl šok největší pod zadní pravou sedačkou, sundal jsem tu tlumící hmotu a tam nehorázná díra :(

Odesláno

máme doma ještě Break a taky už měněný levý práh... je to prostě slabé místo jako na Octavii zadní dveře na Fabii přední blatníky na 405 přední blatníky atd. každý auto má něco

Odesláno
ale kdyz uz se rozleza, tak je asi pozde, ze? :D

záleží jak moc mě to při koupi dělalo bublinky zespodu vybrousil jsem to na plech a nastříkal zinkovým sprejem a dobrý ;)

Odesláno

ja asi budem trosku iny lavy je ok,ale pravy uz je katastrofa!!uz len vymena,vcera mi koly tomu spadlo auto so zdvihaka,cely zdvihak som mal v podbehu. a lavy je fakt v super stave a je este povodny ;)

Odesláno
máme doma ještě Break a taky už měněný levý práh... je to prostě slabé místo jako na Octavii zadní dveře na Fabii přední blatníky na 405 přední blatníky atd. každý auto má něco

nevím kde jsi vzal že je na octávii slabé místo zadní dveře mam p406 r.v.98 a octávii r.v.98 a na octávii není ani pupínek možná tak na vejfuku a ten je dokonce ještě origo původní. Ale včera mi přišla 406 od klempíře a já zjistil že páté dveře pod tou plastovou lištou jsou našrot takže jsem to musel vyřezat a vyvařit, takže můj názor je ten že 406ka má problém s práhama a dveřma. Je to můj pátej peugeot a ze všech nejnovější a můžu klidně říct že čím je novější tak tím víc to stojí za hovno

Odesláno

Když jsem před 14 dněma vybíral auto okolo 30tis,byl jsem na 5 oktávkách rv97-98 okterých jsem si myslel, že jsou etalonem co do odolnosti proti korozi, ale už si to nemyslím.Děravé prahy,chycené spodky dveří ,lemy.Vzal jsem 406 taky rv98 a ta má zatím jenom otlučený pravý spodek prahu.Taky mám 405 rv90 u který se teprv letos proklubal práh.Asi jeto kus od kusu a taky kde to auto jezdilo.

Odesláno

zolco: to nemužeš takhle srovnavat. určite neznáš historii obou aut. mužou tam byt opravovany prahy po bouračce. pak mohli byt zacpany odtoky z prahu. jak ty auta jezdili v zime. jestli byly garažovany.

je tam mnoho faktoru co ti ovlivni korozi.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...