koblih69 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Když jsem tu poprvé viděl \"kůži\" na kapotu 406 tak jsem si říkal, že nic hnusnějšího už neuvidím a už je to tady Citovat
Milans65 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 jj to je hnus velebnosti ale když se Ti to líbí... Citovat
MilanF1 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Mně ten zadní nárazník tak strašný nepříjde, naopak je hezky zahlazený, nemá různé patvary, otvory, prolisy ... Jenom je možná trochu širší, pak to chce asi stejný bodykit na celé auto. Moje hodnocení berte s rezervou, protože věci na autě krom výměny oleje a doplnění nafty do nádrže mě moc neberou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.