Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

čus mám dotaz dá se sehnat jen samotný ořech nebo musim celou spínací skříňku?jde mi o to že mi to nějak nestartuje asi až na po 10tý.baterka to neni startér to neni a kluci už se mi jednou v tý spínačce hrabali tak sme se shodli že to bude ten ořech.díky

[upravil dne 15.1.2012 18:25 od Big Tommy]

[upravil dne 21.2.2012 09:17 od Big Tommy]

  • O 8 měsíců později...
Odesláno

tak a je to tady zase.celej víkend jezdim a pohoda a teď přijedu do albiče nakoupim vlezu do auta točim a nic.prostě to nechytne.točí ale nechytne.já už se z toho auta fakt poseru nejradši bych vzal benzín polil a zapálil.nejhorší je že mám od čtvrtka dovolenou a chtěl sem jet na hory.ted nevim co mám dělat do servisu se mi to dávat nechce protože to bude raketa.to sou dycky závady to bych blil.pak když už sem se tam málem vzteky rozbrečel tak to chytlo.ted čekám jestzli ráno vůbec nastartuju.nevim jestli to je zas ten ořech nebo ne :( :(

Odesláno

No svíčky bych asi netypoval, je jen velice nepravděpodobné, že by odešly všechny najednou a tím pádem si motor ani neškytl. Soudím, že to bude mít na svědomí přívod paliva respektive elektroventil. Tohle se mi stalo u služebního Forda. Prostě občas neotevřel přívod paliva do karbecu.

[upravil dne 15/1/12 21:29 od FrantaCV]

Odesláno

bracha mel podobny problem na 306 1.4,nekdy to nechtelo nastartovat a za pet minut to normalne chytlo.na vine byl konektor u cidla otacek setrvaku,byl zaoxidovany.po rozdelani,ocisteni a prostrikani kontaktolem uz startuje na okul vic jak pul roku

Odesláno

já ho právě před časem měnil.kolik u vás stojí?jinak to čidlo je čidlo otáček klikový hřídele?to už jsem taky asi před rokem kupoval.skusim to čidlo a uvidíme jinak ráno jsem normálne nastartoval.asi tam mám ducha

Odesláno

hele asi nesmrdělo ale když to chytlo tak to smrdělo jak kráva.jinak to je za super peníze já ho kupoval jetej asi na 2 kilča.no uvidim jestli to bude ještě dělat.ted sem si vzpoměl že mi to taky jednou nestartovalo a bylo to tim čidlem otáček klikový hřídele tak jestli třeba zas neodešlo.

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Tak zas nestartuju :D včera pohoda dneska nic tak už to začnu řešit.nejprve zkusim vyměnit palivový filtr ale potřeboval bych radu jak ho vyměnim.Vim že je pod autem pod prahem ale když od něj odpojim hadičky nepoteče z tohio benzín?

Odesláno
Tak zas nestartuju :D včera pohoda dneska nic tak už to začnu řešit.nejprve zkusim vyměnit palivový filtr ale potřeboval bych radu jak ho vyměnim.Vim že je pod autem pod prahem ale když od něj odpojim hadičky nepoteče z tohio benzín?[/rquo

odflusne si to jen přetlak a drobek ho vyteče ,dále pak zůstane palivo ve filtru :)

Odesláno

druhý klíč bohužel nemám.nevim jak bych to poznal.dneska vyměnim ten palivák(tim to beztak nebude) a kamarád mi to napíchne na diagnostiku.nejhorší je že tyhle závady se nedaj hned určit.když to dám do servisu tak jen než to zjistí budu platit dvojku.už mi s pežotem dochází trpělivost čekám kde mě zas nechá.

Odesláno

zrovna řešim na jedne 306 TU5 podobný problém točí ale nechytne a za dobu zas zničeho nic chytne ,když nechytala tak nespouštělo palivové čerpadlo ani proud na něj nešel a jiskru to také neházelo můj typ je imobilizer nebo snímač otáček klikovky přechod v konektrou je v pohodě taky situace na draka

Odesláno

Tak se zdá že vyřešeno asi o5 odešlo čidlo otáček klikový hřídele.Ale nechápu to je to rok co sem dával nový.Každopádně auto zatim startuje tak uvidíme příště už to čidlo budu měnit automaticky :D

Odesláno
zdarec,nemohl by být problém s imobilizérem???jestli máš druhý klíček vyzkoušej ho.

Inak ja by som tiež povedal toto...lebo toto je typický znak IMO - všetko sa zdá byť OK, ale motor nenaštartuje...inak vlastne ani neviem,čo máš za motor, ale ak sa čo len trocha dá, treba zostiť pri problémoch, či dáva iskru...

PS - dnes je na trhu kopeš aušusov, tak by soms a tomu KO čidlu ani nedivil...akú značku si kúpil?

[upravil dne 4.3.2012 20:06 od ferrari]

Odesláno

To teda nevím,pokud nemáš druhý klíč.Můžeš se podívat na spínačku je na ní plastový kroužek na kterém je konektor a ten snímá čip v klíčku.Zkontrolovat jestli není uvolněný nebo nejsou poškozené dráty.To jsou nejlepší závady co můžou být.:bojim

[upravil dne 5/3/12 08:00 od Davidf]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...