Bouřlivák Odesláno 19. prosinec 2002 Odesláno 19. prosinec 2002 kolik stojí geometrie na 306 xrd v praze? Citovat
jopa1 Odesláno 20. prosinec 2002 Odesláno 20. prosinec 2002 V Plzni digitální za 500.- bez dokladu. Citovat
merkurek Odesláno 24. prosinec 2002 Odesláno 24. prosinec 2002 jopa a kde to dělaj v Plzni mám to tam kousek .... Citovat
varuz Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 Tak to je teda dost drahý, nevím co je sice digitální metoda, ale u nás v Teplicích je servis kde Vám geometrii udělaj za 200 kč a je bez problémů, ale nevím jakou metodou Citovat
Radek V. Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 Digitalní metodu taky neznám. Znám jen mechanickou a laserovou a ta stojí okolo pětikila. :D Citovat
oddie Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 Ona je taky geometrie, a geometrie, že... Někde změří sbíhavost, a říkají tomu geometrie, a někde změří všechno - ale pak to nestojí dvě stovky... Citovat
Radek V. Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 Na laserovce měří jak sbíhavost tak i odklon kol. Já jsem jednoznačně za připlacení(přesnost a kvalita).I když kvalita je taky hlavně v lidech. Když geometrii bude dělat nějakej lempl, tak je veškerá technika na nic. Citovat
georg Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 V Usti v Okimu stala asi 900, ale nedoporucuju - podle cen jinych (napr. jeden neorig. motorek na central 3500)da urcite objevit nekde levnejsi.. . Citovat
georg Odesláno 7. leden 2003 Odesláno 7. leden 2003 varuz: jaky servis v Teplicich myslis? Ja zatim jezdim do Citroenu v Biline, kde mam znamy. Diky. Citovat
varuz Odesláno 11. leden 2003 Odesláno 11. leden 2003 Myslím ten servis za intersparem vedle kerstavu(prodávaj tam obklady a dlažby). Nevím jak to dělaj, ale jsou tam na tohle machři Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.