Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj, mám dotaz. Občas když jedu delší štreku, tak se mi doslova zblázní přístrojovka. Začne to tachometrem, který začne cukat, pak lítat jako blázen max - min - max atd., pak se připojí i otáčkoměr, občas i kontrolka paliva. Vysledovcal jsem, že to je tím, když je motor pořádně v tahu, když prostě má co dělat. vím že to zní divně, ale je to tak. Po dálnici třeba dlouhodobě 150 km/h nebo třeba s těžkym vlekem do kopce, v takových situacích to začne. Nevíte, ěím to může být? Jinak všechno úplne OK...

Guest Ludweek
Odesláno

zkontroluj kabliky k alternatoru...kamosovi presne tohle udelal fokus kdyz sme jeli na dovolenou:)

no v kazdym pripade tam byl zoxidovanej kablik...zaclo to problikavanim baterie a potom presne jak pises...vsechno na pristrojovce blickalo a houckalo jako na kolotocich :)

Odesláno
Napsán autorem Georgino

Ahoj, mám dotaz. Občas když jedu delší štreku, tak se mi doslova zblázní přístrojovka. Začne to tachometrem, který začne cukat, pak lítat jako blázen max - min - max atd., pak se připojí i otáčkoměr, občas i kontrolka paliva. Vysledovcal jsem, že to je tím, když je motor pořádně v tahu, když prostě má co dělat. vím že to zní divně, ale je to tak. Po dálnici třeba dlouhodobě 150 km/h nebo třeba s těžkym vlekem do kopce, v takových situacích to začne. Nevíte, ěím to může být? Jinak všechno úplne OK...

To se spatne odhaduje, koukam ze u 406tek je to celkem casta zavada, nejake to blbnuti budiku, casto si tu lidi stezujou ze jim neukazuje to ci ono, ze jim poskakuje ta ktera rucicka.Problem muze byt od spatnych kontaktu vzadu na budicich na tech dvou konektorech, pres spatne kontatky uvnitr budiku az po cele spatne budiky a taky muze byt chyba uplne nekde jinde :(

Na hlavni strane clubu v sekci Servis je postup jak rozdelat palubku i s fotkama, a je tam postup opravy kdyz spatne ukazuje palivomer.Takze vyzkouset uvedene postupy a pokud budou spatne budiky tak shanet na vrakovistich kde se ceny pohybuji tak kolem 1500

[Editován dne 8/2/05 Ferry]

Odesláno

Sehnal jsem teď palubku na 406 HDIčko, já mám ovšem 406 1.8i 16V, co myslíte, bude to nějako kompatibilní, popř. půjde to vybastlit?

Véna...

Odesláno

no zalezi co mas auto za rok vyroby. Budiky z noveho modelu ( HDi ) asi nepujdou do stareho modelu a naopak. V novych modelech je totiz centralni ridici jednotka BSI ktera s tema budikama bude urcite komunikovat a ve starych modelech tahle jednotka neni.

Jinak budiky z diesla stejneho roku vyroby pasujou na benzin bez problemu, akorat budes mi cervene pole od 5 do 6000 otacek misto abys ho mel od 6800 do 8000

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...