HakTac Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Jak se chová HDI, když je tento senzor špatný? Citovat
Ferry Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 HDI ma vahu vzduchu i kdyz je teda pravda, ze ma i ten senzor tlaku, napr. tento, ale zalezi na presnem typu motoru http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#CT=5|PDID=2531416 no blbe to pak jede [upravil dne 27/4/11 20:13 Ferry] Citovat
HakTac Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 Motor 2.2 Hdi To já vím... Váha vzduchu je MAF (Mass air flow) senzor a mne jde o princim MAP - ten je na cooleru. Jde mi o to jestli auto může cukat, nebo mu můžou na volnoběh lítat nepatrně otáčky. [upravil dne 27.4.2011 20:14 HakTac] [upravil dne 27.4.2011 20:14 HakTac] [upravil dne 27.4.2011 20:15 HakTac] Citovat
HakTac Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 straki007, koukal es na to video a kdy budeš mít čas? Auto hezky škube, svítí regenerace FAPu :-) Citovat
HakTac Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 Navíc tedy MAP senzor může vyhodit chybovou hlášku P0235 vysoký tlak turba? Citovat
straki007 Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Ne ne.Nevyhodi.To neres zatim.Tam mas jine prusery. Dostal jsem tolik SZ najedou ze to budu muset najit. Posli kdyz tak jeste jednou at se netrapim. Dnes davam nocni... Citovat
HakTac Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 no jo, už by to chtělo aby to jezdilo normálně... Máš to přeposlaný. Díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.