Návštěvník Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 U RT 3 mi fungoval AUX vstup a zřejmě po nahrání češtiny mi tato volba zmizela. Je třeba AUX znovu nějak aktivovat diagnostikou? Nebo je něco špatně? Přepínat mezi radiem a CD jde normálně. Citovat
MotoMoto Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Normáůně v menu si zapni AUX vstup. Je to běžná uživatelská funkce. Citovat
MotoMoto Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 Tady by bylo ostud (včetně mně) co by se musely takto titulovat za některé otázky. Hlavně když někdo ví odpověď a když se to dá řešit. Citovat
marko306 Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Kvalita úplne super ale aj tak som vyčítal postup :MENU, NASTAVENIA, ZVUK, ale ja v tom zvuku mám, len dve možnosti a to, NASTAVENIE HLAS. POVELOV a NASTAVENIE HLAS. SYNTEZY. Citovat
Návštěvník Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Máš vůbec ve schránce audio vstupy? Citovat
marko306 Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 áno mám (červený, biely a žltý) musím mať na nich aj niečo pripojené aby to registrovalo? [upravil dne 21/6/11 16:49 marko306] Citovat
bajza206 SW Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Někdy se to musí povolit přes DIA taky jsem to neměl povolené Citovat
marko306 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 No na dia sa chystám, tak to tam kuknem. Dík:papa Citovat
bajza206 SW Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Nemáš zač je to celkem jednoduchý to aktivovat hele a přehrává ti radio MP3? Citovat
marko306 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Áno prehráva, ale radšej by som bol keby prehráva DVD, ale to ževraj ide až od RT4? Inak chrčí mi CD changer, už som ho mal aj vonku, čočku som prečistil a furt to chrčí. Čo by stým mohlo byť? [upravil dne 22/6/11 21:04 marko306] Citovat
bajza206 SW Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Ten changer mi taky občas chrčel ale už se to uzdravilo samo tak ti moc neporadim:myslim Citovat
JirkaBe Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Máte někdo připojenou na tento vstup parkovací kameru? Nikde jsem nějak o tom nic nenašel - jak to funguje? Citovat
bajza206 SW Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 nefunguje musel by jsi ho zapínat ručně nebo předělat spínání vstupu přes relátko člen Přema to má na 407 já jsem línej to udělat ale schema mam mužu ti ho poslat Citovat
Přema Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Jenže musíš mít tlačítkový odblok obrazu a jen u RT3 ..jinak se to při R samo nepřepne na video mod Citovat
JirkaBe Odesláno 14. říjen 2011 Odesláno 14. říjen 2011 Jestli někdo máte nějaký návod nebo schéma tak ho sem hoďte ať to okouknu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.