Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Nováček

rkolac

Recommended Posts

Čau,

stal jsem se majitelem 806 krásné verza Roland Garos,jde mi o pár věcí co řeším,nemám tam pylové filtry ale chci je tam dát,jen tam nemám požadované plastové rámečky,řešil to někdo z vás nějakou náhradou nebo se to dá koupit nebo je nejakej jinej fígl??,pak je ještě problém s dálkou,nefumguje ani když jsem dal nové baterie do ovladače,nemusí se to nějak párovat??.Mám tam namontované nové tažné BOSAL vč. typového listu,které budu sundavat,kdyby někdo měl zájem tak cena je 2200,-Kč-.

díky

[upravil dne 21/4/11 11:46 rkolac]

[upravil dne 16/5/11 19:41 rkolac]

No já nevím, ale tažného bych se nezbavoval, nevíš kdy ho budeš potřebovat. Měl jsem Felicii s tažným a asi 5 let jsem neměl přívěsný vozík, ale pak jsem ho koupil a byl jsem rád, že jsem to nesundal.

Každopádně už jsem ho sundal a bydlím stejně v paneláku,do teď jsem ho nepotřeboval tak myslím že ani nebudu a kdyžtak je spoustu známejch kteří lecos odvezou velkým autem:roker

Ja ty plastové rámečky mám :D kdyby někdo měl zájem.

Zájem určo bude, ale pokud můžeš, tak sem dej foto, jak to vůbec vypadá, aby všichni zájemci věděli, co shánět....

Ja ty plastové rámečky mám :D kdyby někdo měl zájem.

Zájem určo bude, ale pokud můžeš, tak sem dej foto, jak to vůbec vypadá, aby všichni zájemci věděli, co shánět....

Hlásím se jako druhý v pořadí. :papa

Prosím foto a cenu na mail: brachtl@email.cz

Dík Jarda

[upravil dne 3/5/11 19:56 Brajara]

No nevím takto podle těch fotek zda je to kompletní a zdravé:myslim,ten prostřední filtr tam je nějak divně a ostatní buď jsou bez papíru jen ráměčky nebo jak?,jen se ptám zda nejsou na některém nějak ulámané ty zobáčky co drží filtr,nerad bych aby když to vezmu mne to bylo k něčemu,jinak můj zájem samozřejmě trvá:),ovšem důležitá také bude cena.

možná by bylo lepší to vyndat a pak to nafotit

Ten filtr jsem jen povytáhl a pak jsem už ho zpátky nedal jak má být:D.Nic zlomený není,když tak to vyfotím vytáhlý jak bude čas.Akorát nechápu proč tam někdo měl jen jeden filtr ze tří,co to mělo za význam:myslim.

Ten filtr jsem jen povytáhl a pak jsem už ho zpátky nedal jak má být:D.Nic zlomený není,když tak to vyfotím vytáhlý jak bude čas.Akorát nechápu proč tam někdo měl jen jeden filtr ze tří,co to mělo za význam:myslim.

Ok děkuji a jeden filtr mne taky zarazil,proto si myslím že tam jsou všechny ale ty postraní nemají papír a jsou tam jen rámečky:super,no a cena ???:)

jak to s tebou vypadá:myslim,čekám na cenu

• 2 weeks later...
Sorač ale jezdil jsem po německu.Ja už ti psal o té ceně předtím,že nevím co za to.Nerad bych ti řekl cenu a ty mi potom napíšeš žes myslel že za to dáš přeba pajdu za kus:D

potřebuji ještě doraz dveří u řidiče,když foukne vítr tak by málem utrhly panty.Cenu :myslim tak zase nechci aby to stálo majlant,ty prodáváš,cenu sem za obojí a je to