vasekk Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Ahoj Peugeotaci na podzim sem měnil silentbloky ramem komplet, tahla řízeni,axialní klouby ,nějak se my dnes v 90 km rychlosti začalo rozkmytávat pravé kolo lehl sem před barákem pod auto a zjistil sem že silantbloky ramen sou uplně na sračku je to možný že vydržely necelej 10000KM. Citovat
Peca24 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 pokud si je blbe nalisoval a utrhli se ti z ulozeni tak je to mozne Citovat
vasekk Odesláno 15. duben 2011 Autor Odesláno 15. duben 2011 nalisovaný sou dobře ale z té gumy už skoro nic není je to tam naky vytrženy ,nemužou to byt náky šmejdy kupoval sem ty nejlevnější? Citovat
Peca24 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 to ze jsi vzal nejlevnejsi na to bude mit taky vliv treba ja mam na febi najeto skoro 70tis km a porad jsou v pohode ale podle me si je nalisoval pod spatnym uhlem a jak to nekde vic propruzilo tak se ta gumy vythla z obalu a dopadlo to jak to dopadlo Citovat
Roky Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Na těch našich silnicích se není čemu divit Citovat
ozzy56 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 možná ty silentbloky byly ve špatné pozici(zvlášť zadní)--nejde mi do hlavy, aby tak rychle odešly:(, i když kvalita hrála určitě roli Citovat
vasekk Odesláno 15. duben 2011 Autor Odesláno 15. duben 2011 No nic ráno jdu pro nový,hlavně už vemu značkový a jdu na to, znova a lépe:O) Citovat
ozzy56 Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 dej si záležet, aby vzdálenost mezi silentbloky byla stejná, jako rozteče na nápravnici, myslím axiálně, aby nebyl zadní silentblok namáhán jinak, než má být... (je to stejné i na 406ce) Citovat
Dundee Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Já měl na 405ce uložení ramen Starline a vydrželo přes 50 tkm (pak jsem auto prodal), zato spodní čep Febi mi vydržel necelej rok (cca 20 tkm) Mohla to bejt vada materiálu nebo nepatrně pootočený zadní silenty. Stačí pár stupňů a je průser na světě (mohlo se to pootočit při lisování)... [upravil dne 15/4/2011 22:01 Dundee] Citovat
Karel Odesláno 15. duben 2011 Odesláno 15. duben 2011 Zdravím pánové, jak mají být správně nalisované zadní silentbloky spodního ramene na přední napravě. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. duben 2011 Odesláno 16. duben 2011 to je dobrý dotaz, já si na sundaném ramenu poznačím pilkou, nebo důlčíkem polohu starého silentbloku (zadního) a potom nový dám podle značek...,jestli je ovšem starý silent. nalisován špatně, dám ho taky tak , ideální by byl nějaký výkres, plánek Citovat
Karel Odesláno 16. duben 2011 Odesláno 16. duben 2011 Proto jsem se ptal jak ho nasadit. V knížce jsou uvedené dvě značky a na silentbloku není nic. Už mi to jednou měnili a auto bylo v předu vysoké jak koza. Asi to dali moc. Citovat
Kasi Odesláno 17. duben 2011 Odesláno 17. duben 2011 Nějak mě nenapadá, jak by mohlo nalisování silentbloku ovlivnit výšku auta, ať tam to rameno bude jakkoliv, výška bude záviset na těhlici s tlumičem:myslim Citovat
ozzy56 Odesláno 17. duben 2011 Odesláno 17. duben 2011 Nějak mě nenapadá, jak by mohlo nalisování silentbloku ovlivnit výšku auta, ať tam to rameno bude jakkoliv, výška bude záviset na těhlici s tlumičem:myslim to určitě, na výšku auta nalisování nemá vliv Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.