winco Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 už vim tam bol dakedy pivovar ...... tesne pred koncom mesta chapeme sa už dufam presne [upravil dne 6/5/11 18:35 winco] Citovat
DERT123 Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 Som sa nahlásila, ale chýbam na zozname. Pastorek, dopíš ma, lebo neprídem:P Pastorek -> kľudne môžeš mne jednu osobu odpísať a Džej pripísať... ja idem totiž sám jediný a neviem kde sa tá dezinformácia o dvoch ľudoch v mojej posádke zobrala... ja idem tiez sam ... a na zozname tiez 2ka Pastorek mi asi daku frajirku dohodi Citovat
pastorek Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 Vidíte že v zozname je i počet ľudí a polovicu z vás nenapadne pri prihlásení napísať kolko vás príde. Citovat
DERT123 Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 takze hlasim teda ze dojdem len sam .... ak nezoberem nejaku stoparku :D Citovat
Existujuci Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 No, z Trnavy vychádzam o 11:45 (z výpadovky smer Bučany)..... Naco tak skoro??? Do 14 tej tam prides aj spiatockou..... Citovat
Cinicman Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 Takže ja + winco a jeho otec čakáme Trnavákov a spol. niekde tu... Približná mapa... ...medzi tou 12:00 a 12:15. Citovat
jkmtrnava Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Takže ja + winco a jeho otec čakáme Trnavákov a spol. niekde tu... Približná mapa... ...medzi tou 12:00 a 12:15. tak tak som to myslel:super Citovat
jkmtrnava Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 No, z Trnavy vychádzam o 11:45 (z výpadovky smer Bučany)..... Naco tak skoro??? Do 14 tej tam prides aj spiatockou..... ked si to spočítaš: cesta do Hlohovca, tam nejake minuty, cesta podla mapy je cca 1:30 hod. A nelietame ako niektorí a to podstatné pre niekoho, budeš určite \"vyhladnutý\" tak aby mohli na tebe zarobiť, alebo aby si im dal zarobiť:D:D Citovat
Existujuci Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 jkmtrnava: ja som vzdy hladny..... Citovat
jkmtrnava Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 počítal som s tým, tak preto tak ako to je, počítam s tebou že sa pridáš Citovat
jkmtrnava Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 no čo trnaváci a okolie pridáte sa? odchádzame o 11:45 z výpadovky smer bučany Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 O 12:15 to nestiham, idem z Leopoldova cca v 13:00 tak na mna necakajte Citovat
Judes Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Chlapi cestou sa zastavím pred Tescom v TO okolo 13.15 hod, ak tam niekoho stretnem môže sa pridať. Odchod na Duchonku 13.30 hod. Citovat
Mishurin Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 O 12:15 to nestiham, idem z Leopoldova cca v 13:00 tak na mna necakajte Tak to potom aj mna... Ja idem este az po tebe... Z BA budem vyrazat cca 12:30... Citovat
DERT123 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Chlapi cestou sa zastavím pred Tescom v TO okolo 13.15 hod, ak tam niekoho stretnem môže sa pridať. Odchod na Duchonku 13.30 hod. Mna tam stretnes urcite Citovat
DERT123 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 no verim tomu ze ma nakoniec zlomite a dojdem ale zatial nic neslubujem ak budes chciet, tak sa mozeme spichnut v PD a pojdeme spolocne:papa zdar chlape nedojdes aj ty o 13:15 pred Tesco v TO ? a pak cca o 13:30 vyrazime na Duchonku Citovat
momo306 Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 ospravedlnujem sa ale momo306 a tomo306 neprideme... cize -2 Y2K: sorry, tomas robi strechu a ja musim robit taxik okolo 16:00 takze ides sam .. aspon ta nebudeme brzdit [upravil dne 7/5/11 16:44 momo306] pastorek: mozete krabicku kludne zabudnut [upravil dne 7/5/11 16:47 momo306] Citovat
Existujuci Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Kua tieto mini zrazy by sa mali robit v sobotu.Nedela mi nesedí.Mam dilemu ci zraz alebo trening. Takze zajtra uz treti krat uprednostnim zraz. Citovat
Judes Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Treningi máš ako často? asi častejšie ako zraz tak si z toho nič nerob aspoň budeš mať pekný koniec týždňa (na odpočinok). Citovat
Existujuci Odesláno 7. květen 2011 Odesláno 7. květen 2011 Treningi máš ako často? asi častejšie ako zraz tak si z toho nič nerob aspoň budeš mať pekný koniec týždňa (na odpočinok). Castejsie to je pravda,ale novu raketu treba otestovat. Aj moj dufam uz zahojeny lakeť. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.