Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MK405 - 406 coupe 3.0V6 - Brembo


Recommended Posts

Odesláno

Ahojky,

tak cca po roce hledání jsem konečně našel a koupil jedno coupátko :super

r.v. 2002, 105.000km 3.0V6, 152kW, manuál převodovka, šedá, černá kůže, ESP, JBL ...

a malá ochutnávka z páteční cesty z DE... (foceno mobilem)

post-1334-14109616398431_thumb.jpg

[upravil dne 4/3/12 15:17 od mk405]

Odesláno

Tak jsi konečně našel? Tak gratulace a ať dobře slouží. :super

Doufám, že jej brzy představíš naživo. Třeba nějakej ten mini v HB. ;)

Odesláno

jj, fotečky budou, ale až budou čísla, aby se dalo vyjet...

dnes jsem si ho teprve dovezl domů po STK , zítra pov. ručení, středa policajti...

Odesláno

no neviem...u mna tie xenony zas nie su az tak super...a za dazda uz vobec nie :P

ale samozrejme som za, urcite s nimi auto lepsie vyzera :P

[upravil dne 30.3.2011 23:52 Y2K]

Odesláno

Y2K: Tak se projeď ve staré 306 bez xenonů a pak sedni do auta s xenonama a uvidíš ten rozdíl, u nás mezi 306 a coupe je teda hodně hodně podstatnej, když jezdím s coupe a pak mám večer jet s 306, tak vidím úplný ho...:cool: , jak jsem z coupe rozmlsaná. Ani za deště není žádnej problém.

mk405: Ses konečně dočkal :), tak ať kupátko dobře slouží a domluvte s Béďou na duben srázek v HB, hmm? ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...