mk405 Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 Ahojky, tak cca po roce hledání jsem konečně našel a koupil jedno coupátko r.v. 2002, 105.000km 3.0V6, 152kW, manuál převodovka, šedá, černá kůže, ESP, JBL ... a malá ochutnávka z páteční cesty z DE... (foceno mobilem) [upravil dne 4/3/12 15:17 od mk405] Citovat
Dave_k Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 Tak jsi konečně našel? Tak gratulace a ať dobře slouží. Doufám, že jej brzy představíš naživo. Třeba nějakej ten mini v HB. Citovat
oni Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 chtelo by to vice fotek. jinak gratulace,at slouzi.. Citovat
mk405 Odesláno 28. březen 2011 Autor Odesláno 28. březen 2011 jj, fotečky budou, ale až budou čísla, aby se dalo vyjet... dnes jsem si ho teprve dovezl domů po STK , zítra pov. ručení, středa policajti... Citovat
Y2K Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 hezkyyy nech ta vsetky (moje) problemy obchadzaju Citovat
Guest dreamtalks Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 Tak at dela radost, gratuluju Citovat
veka_GTi-6 Odesláno 29. březen 2011 Odesláno 29. březen 2011 taky gratuluju , coupatko je podle me jedno z nejhezcich peugeotu... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 29. březen 2011 Odesláno 29. březen 2011 A nejní to nějaký malý...? :aut Citovat
mk405 Odesláno 30. březen 2011 Autor Odesláno 30. březen 2011 minimaxa: jako na zavolanou, budu potřebovat žárovky po víkendu se ozvu... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 no šupšup, ať ti ten krasavec pořádně svítí Citovat
Dave_k Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Vraž tam xenóny jako já a to bude posvíceníčko jako ve dne. Ostřik světel máš tak no problem. Citovat
Y2K Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 no neviem...u mna tie xenony zas nie su az tak super...a za dazda uz vobec nie ale samozrejme som za, urcite s nimi auto lepsie vyzera [upravil dne 30.3.2011 23:52 Y2K] Citovat
Aluška Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Y2K: Tak se projeď ve staré 306 bez xenonů a pak sedni do auta s xenonama a uvidíš ten rozdíl, u nás mezi 306 a coupe je teda hodně hodně podstatnej, když jezdím s coupe a pak mám večer jet s 306, tak vidím úplný ho... , jak jsem z coupe rozmlsaná. Ani za deště není žádnej problém. mk405: Ses konečně dočkal , tak ať kupátko dobře slouží a domluvte s Béďou na duben srázek v HB, hmm? Citovat
Y2K Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 chodim v starej 405 a ta svieti teda lepsie Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.