martinjonas Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 aky olej odporucate,pouzivate do benzinovej litrovky s vykonom 37kW,predchadzajuci majitel vraj dal naposledy madit 15W40,myslim ze to je mineralny,ja by som tam radsej dal nieco kvalitnejsie od totalu,len ci mineral alebo polsyntetiku??? Citovat
PAJA106 Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Poslední 4 roky jezdím na Mogul 10W40 a problémy nemám. Letos jsem dělal preventivně výplach a vše Ok, žádné nemilé překvapení nebylo. Citovat
Jimmy106 Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 a kdyz tam bylo 15W a ted tam da 10W, nebude to bez nejakeho vyplachu vadit? Citovat
hanci.miso Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Ahoj ja davam 5W40 a vše šlape jak ma a teraz idem otestovat Formulu Q8 Citovat
PetrRS Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 já jezdím na Castrol 10w40 a taky zatím spokojenost... Citovat
hanci.miso Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 já jezdím na Castrol 10w40 a taky zatím spokojenost... Ahoj mna všetci VARUJU pred Castrol že vraj je to dost zla kvalita, tieto odporucania mam od mechanikov ktorym denne prejde vela aut a kamionov cez ruky Citovat
PetrRS Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 a mi ho tam nalili v autorizovaném servisu při výměně všech provozních kapalin po koupi auta Citovat
Jimmy106 Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 ja tam treba leju taky castrol.. Magnatec 10W40 a zatim taky vse v pohode... Citovat
hanci.miso Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 heh tak autorizovany servis by mal davat TOTAL, ten odporuča vyrobca, ale všade kôli usporam leju lacny bordel,navyše ked som dal total bolo mi počut moc ventile a to nemam rad pritom su nastavene tip top, Daval som ACDELCO 5W40 krasne tiško bežal motor paradne tahal na to že je to 1.0 ale do otačok sa mu až tak nechcelo predsa len je to 5W40 Citovat
mattoni1425 Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 ja jezdim na 10W60 myslim ale chtel bych se dat na normalni olej jaky by na 106 gti byl nejlepsi? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.