marko306 Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 Přema bi ti nepísal blbosť. toto je schéma svetla od tvojho vinka Citovat
podolak2 Odesláno 21. březen 2011 Autor Odesláno 21. březen 2011 tak dnes jsem byl v servise a napichli to na počitač a o světlech ani zmiňka, prostě co se tyče světel tam nic nenašel kde by se dalo co nastavit. Může mi někdo poradit co s tím??? Citovat
Schreek Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Pokud to skutečně nejde přes diagnostiku, tak jedině přes relátko Citovat
bajza206 SW Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Nebo nevěděl kde hledat já to tam mam taky:papa Citovat
pito.za Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Nebo nevěděl kde hledat já to tam mam taky:papa presne tak Citovat
podolak2 Odesláno 22. březen 2011 Autor Odesláno 22. březen 2011 a kde to teda je??? kam s tim autem mám zajet nebo tak ??? moc prosím.. nebo někdo z vás v olomouckym kraji nemuže mi to nastavit??? Mám zajet do peugeotu??? ale tam se bojim že to bude palka jak sviňa oni si učtuji jenom za otevřeni dveři 20kč natož aby tam něco nastavovali Citovat
bajza206 SW Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 tak dnes jsem byl v servise a napichli to na počitač a o světlech ani zmiňka, prostě co se tyče světel tam nic nenašel kde by se dalo co nastavit. Může mi někdo poradit co s tím??? A v jakym servise jsi byl měli tam PP2000? v peugeotu budou chtít max 500kč je to přece jen 206:papaka Citovat
podolak2 Odesláno 22. březen 2011 Autor Odesláno 22. březen 2011 tak byl to obyč servis ( Přerov naproti nemocnice www.automudr.cz ) a nevim na co to napichl ja tomu nerozumim... co se tyče eletriky na tu su uplně guma.. Citovat
Přema Odesláno 22. březen 2011 Odesláno 22. březen 2011 Pokud to nebude Peugeot Planet 2000 tak nula........ na žádné jiné dia to nepůjde aktivovat....... Citovat
podolak2 Odesláno 29. březen 2011 Autor Odesláno 29. březen 2011 :papatakže hotovo... už svítíme.. v peugeotu olomouc mi to nastavili a už to funguje.. stálo to 495kč. takže díky za pomoc;) Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 10. listopad 2011 Odesláno 10. listopad 2011 Kluci mám totéž stejný problém, ale když jsem byl dnes v peugeotu v Plzni tak mi řekli že to nejde aniž by to vyzkoušeli. Citovat
podolak2 Odesláno 11. listopad 2011 Autor Odesláno 11. listopad 2011 ale u mě taky žbleptali cosi a ja jim řekl ať to jdou nastavit a hotovo!! a ejhle mechanik řikal že to fakt jde...(byli z toho jacisi vyjeveni) :D tak jim řekni že chceš aby ti to napichli na diagnostiku a ať ti to nastavi... a oni to udělaji, daš 500kč a pofrčiš za hodinu dom. Sice nevim co tam s tim dělal hodinu ale to je jedno. Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Ještě jedna otázka když mám neMUX půjde mi to nastavit přes peugeot diagnostiku na dvojparabolovou? Citovat
Přema Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Nejsem si jist ale myslím že ne...... Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 mě se nechce bastlit nějaký relátko Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 Už to někdo řešil s neMUX já to nutně potřebuji vedět chci jet na diagnostiku a nechci tam vypadat za blbce Citovat
ChouLu Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 čirá optika se nedávala na auta dříve jak 04, jelikož nonMUX je do cca 02,tak je tam originálně mít nemužes. A v BSI nelze na dvojté světla přenout, proste v té době se s tím nepočítalo, tak jedině relé Citovat
PouLa Odesláno 9. prosinec 2011 Odesláno 9. prosinec 2011 Kamik-N - já mám neMUX a řešil sem to u boleváku u autoelektrikáře za 300 Kč a cca 2 hodky cekani nez to udelal btw. kdyz sem se ptal primo v Peugeotu v Plzni..to u vašeho auta nejde to bych musel přes nějakejch 10 relátek a jedno rele u nás stojí cca 900 kč no tam ten chlápek se na to mrkl a vrazil tam jedno relé a bylo...sám bych si to bohužel neudělal páč elektro jde úplně mimo mě [upravil dne 9/12/11 17:03 od PouLa] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.