Garfield Odesláno 23. leden 2005 Odesláno 23. leden 2005 Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, otec rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned na to se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle. Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají. Pak jsme si uvědomili, že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty... Citovat
Butch Odesláno 24. leden 2005 Odesláno 24. leden 2005 To mi připomělo film Hoří má panenko. Dědo, není vám zima ? Tak běžte se ohřát blíž k baráku. Citovat
vlp Odesláno 24. leden 2005 Odesláno 24. leden 2005 Nejdřív číst! Manželka se rozhodne, že půjde ven se svými přítelkyněmi na drink a zatancovat si. Je ti to jedno, protože alespoň můžeš sledovat celou noc sport. Slyšíš, jak se do postele hrabe kolem 4.hodiny. Ráno se vzbudíš a jdeš ven k vašemu rodinnému vozu, který včera použila. Jsi š?astný , že vidíš, že je vcelku. Ale, moment... jeden detail ????????????????? Citovat
Guest ZILA Odesláno 24. leden 2005 Odesláno 24. leden 2005 pevna kapota nepřemačkla se :D:D:D Citovat
Ferry Odesláno 24. leden 2005 Odesláno 24. leden 2005 a je na Volvu take tak bezpecny sex jak se to tvrdi o jizde v Volvu ? Citovat
Sepp Odesláno 25. leden 2005 Odesláno 25. leden 2005 \"A myslite, ze by v tom slo, to .. no vite co myslim.\" \"No jestli myslite doktore to co ja - tak slo. Ale jedine pres predni blatnik.\" Citovat
white Odesláno 25. leden 2005 Odesláno 25. leden 2005 Jo Volvo je holt Volvo. Všechny deformační zóny zůstali neporušeny. Teď už nedělaj tak hranatý krabice jako dřív tak se mi autí od této značky začaly líbit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.