JJEENNDDAA Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 to je sice pravda ale takhle by se tu mohlo dohadovat donekonečna :-D což je si myslim zbytečne protože ma každy svuj nazor... Mimochodem jeto sice nahoda ale mame stejne jak jmeno tak prakticky přijmeni, ale to jen že mě to překvapilo Citovat
Judes Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Myslíš na mňa, a nie sme náhodou rodinka. Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 :-D ano myslim, ale až taková náhoda to není :-D jen mě to překvapilo... Citovat
Judes Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Už som sa na to pozrel ta máš asi korene predpokladám niekde od Poľska. Citovat
patko79 Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 ja jazdím 13 rokov, mesto a dediny predpisovo, nie kvôli fízlom ale deckám, ktoré ti môžu vbehnúť do cesty. Hypoteticky sa môže stať, že aj v 50 km/h niekoho zabijem, hoci si to neviem predstaviť (a hlavne nexcem), určite by som mal ale menšie výčitky svedomia ako keby som šiel rýchlejšie ako povolenou rýchlosťou. Za tých 13 rokov som najazdil vcelku dosť km, nehodu som mal práve tento rok a musím sa priznať, že to bola moja chyba pri pohýnaní sa z miesta na dedkovej LADE:grr Mimo mesta tak 90-110, naše cesty viac nedovoľujú Dialnice 140 na tempomat BTW, jasné, že sme každý iný šofér a či už jazdíme bezpečne alebo nie nie je dôležité. Dôležitá je rýchlosť, ktorou idete v čase nehody, pretože aj Dobrý a skúsený vodič môže nabúrať. A tá rýchlosť rozhoduje o následkoch nehody, preto je stanovená hranica zákonom. A nakoniec, kto si myslí, že v živote nemôže nabúrať nie je dobrý vodič Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 ano je to polsky změnili to myslim za války, kdysy jsme se jmenovaly ako ty Citovat
shark734 Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 aj ked to vsetci ktorych vozim hovoria, ja nejazdim rychlo...viac menej chodim v meste o 5-10viac(v meste neriskujem) a mimo 10-20, skor tou rychlostou myslia, ze tu povolenu rychlost+10 tam musim mat hned je pravda ze vacsinou su vsetci zvyknuty chodit o 10 menej a to ma vie nasr*t... Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 to patko79 : Plně souhlasím Taky bych chtěl upozornit že nejezdím rychleji permanentně ale pouze tam kde mam rozhled a v idím. Jsem si dost dobře vědom že muže kdokoliv skočit do cesty a počítám s tím... Citovat
godzila.01 Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Jo všichni jezdíte podle předpisů a proto když jedu 120 tam kde se smí 90, mně předjíždí každej den jedno auto za druhým .... :D:D:D:D Ve městě se snažím vejít se do těch 70km/h, mimo jezdím podle provozu a stavu silnice jak to jde .... Citovat
Judes Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 godzila.01 je to aj o sebakontrole každého vodiča či sa nechá vyprovokovať predbiehanými autami. Citovat
shwaara Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Do půl plynu a 15l/100km, kickdown a 300PS si vychutnávám spíš výjimečně.. 60-100/120-140/160-200 Citovat
georgegg Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 přesně jak píše shark734 ti co jezděj v obci 30-40km to je fakt šílený,neříkám ve městě když je přechod na přechodu ale třeba tak kde je vesnice a v ní sotva pár domů se takhle táhnout je fakt nesmysl, jinak jezdím podle nálady a situace Citovat
andy 3823 Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 ja keď tomu aj stupím tak určo tam kde nieje také riziko čiže úseky mimo mesto a keď to premávka dovoluje a predbiehanie tak isto. Uznávam keď je niekde 90-ka a niekto to chce dodržiavať a jazdí 90-kuo...ale vie ma nas..ť keď ide 70 a pod. bez akéhokoľvek zjavného dôvodu (sneh, mokro a pod.) V poslednej dobe sa mi to stáva často keď idem ráno do práce. Myslím, že aj na takéto niečo pamätá vyhláška len to nikto nekontroluje. Citovat
Judes Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Súhlasím, keď niekto zbytočne spomaľuje (brzdí) premávku je choré a niekedy aj na nervy. Citovat
kovma Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Zdravím, já si ve městě nastavuji omezovač na 50. Přes vesnice dodržuji kvůli dětem a zvířatům (kočky a hafani). Mimo jezdím kolem 90. Dálnice 130. Nehraji na body. Snažím se jezdit v klidu, vychutnávám si jízdu s Pegynou. Rallye sem si zažil s Deltou HF a to mi stačilo. Dnes sem free and happy :-) Ono když vidíte, jak někteří jedou, tak se nestačí člověk divit. Citovat
Marcel00 Odesláno 4. březen 2011 Autor Odesláno 4. březen 2011 pani, tak klobuk dolu, netusil som ze sa to zvrhne na peknu diskusiu plnu uprimnosti a vazenia si vlastnych zivotov, svojich ci cudzich rodin. Len tak dalej, lebo zabranit tomu ze vziat si zivot vlastny ci druheho ma navacsiu hodnotu a ked vsetci budeme ohladuplni tak aj ti menej ohladuplni si to vsimnu a budu chciet zapadnut medzi vacsinu. Verim ze Vam tato diskusia utvori ten spravny nazor a smer... Svet bude taky zly akym si ho spravime sami... Vela km bez nehody Citovat
Judes Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Marcel ty vieš písať ako farár kecať v kostole ale máš pravdu. Citovat
Otan Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Pijánko, klidňučko, pohodově. Taky dlouhodobá spotřeba 5 l.:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.